Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asztakurva az ember meg azt hinné hogy az életbenmaradásért küzdenek
selettrára 5ezret teszek
fffhhh nah ebből box lesz
Anyukad lesz az?
80 ezret keres naponta.. és megmondta hogy hol lakik meg ilyesmi
és mit mondott mizu vele?
csak a régi szép időkről meg hogy mizu van vele mostanában..
És mijót baszéltetek ?
Hehe
én ott ismerem az egyiket .. volt hoy ringről hazafelé megálltam vele pofázni.. nah gondolhatjátok hoyg dudáltak a kocsisok meg ugattak a melósok a kisbuszból hogy "gyerünk kúrjad meg" meg ilyesmi
Megbeszéltűk ha te nyersz fizetek neked egy kurvát Ócsa-Üllő szakaszon
bencce te ringre utánfutóval húzod a kawát ugye? nem gurulsz ki vele saját lábon..
trojáknak nemtudjátoka telo számát? szerintetek van neki fejidom? összegbe menyire számíthatok
Es azt, hogy te mi vagy tudod?
megszolalt a nagy bolcs.
szerintem attól tuti nem mert az annyira remeg akkor hogy azzal nem lehet közlekedni semenniyt úgy.. 100 m és elzsibbad a kezed.. nekem idáig csak 1 csavar esett ki
esetleg kiegyenlitő tengely?
És neked mitől remegett?
a legkevésbé sem vagyok kíváncsi arra h h lett motoros. sokkal inkább név legalább utónév meg életkor
Kakucs 5ezer, kajad meg 2 sajtos kifli. :D
Te meg menjél fújjál levegőt a gumidba.... ugyis már annyira megy szerintem....
tomi a te adatlapodból azt tudom meg h "kaptam egy motort és nem bírtam leszállni róla" és 17 éves vagy.... igy már igazán nem vagy inkognitóban!
ha odaírja valaki h így lett motors pl: "nagypapám összerakott egyet az utcában talált lomtalanításra kidobott szemétből" akkor megnyugszol?
ezt az adatlapos hüyeséget nem tudom miért nem lehet elfelejteni.
Rich dobtam mailt majd olvasd el létszives...(képek a blokkról)
Okés látom te vagy a" Nagy ő" akkor gyere ki a pályára és ott mutasd meg hogy elözöl le... Ha én nyerek kifizeted a pályadijjat meg az aznapi kajámat....