Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

előfordulhat de ő is ment vele és mondta hogy nem erősebb a yamaha sem... am a súly kül. sokszor jól jön gokartban is én vagyok a nyerő mindig
15 lóerős Yamaha-motor lényegesen korszerűbb és ütőképesebb konstrukció, mint a Honda 14 lóerős szerkezete. Ezt leszámítva azonban egészen derekasan lépést tart földijével a törékeny kis CBR, ugyanolyan keveset fogyaszt, mint az, és apró termetének köszönhetően 17 kilogrammos jelentős súlyelőnyt élvez vele szemben (Yamaha: 141 kg, Honda: 124 kg).
Hosszú végáttétele miatt mégsem tud fej-fej melletti küzdelmet produkálni a Yamahával. 0 és 50 km/h között 0,5, 80-ig pedig egyenesen 1,2 másodpercet veszít vele szemben. Ezek marginális különbségek csupán, a nyolcadlitereseknél azonban nagyon is sokat számítanak, főleg, ha a fiatalok lámpától lámpáig vívott gyorsulási versenyeire gondolunk. Ott ez az apró különbség is elég a megalázó vereséghez. Vagy a győzelemhez.
Marcs ,nem véletlenül ivancsaghostról van szó? Nekem ő mondta h tényleg nincs nagy külömbség a 2 mocc közt és ,hogy a CiBeRke is faja mocc
ott a pont én a nyűgök miatt nem rsezek... mentem vele párszor de csak kisebb köröket mivel én nem tudnám megszerelni az út szélén ha esetleg lenne valami....
jó, de neekd súlyra akkora előnyöd van, hogy lehetne alattam 20 lovas motor is pl, akkor is elmennél a kicsivel!
babám, a yamaha is 4t, csak sokkal jobb a blokkja is, előnyösebb a furat/löket aránya, nyomatékosabb is, szal még a plusz súly mellett is jobban megy. Tyyyyt, tájékozóggyááá
nos tehát a yamaha nem megy jobban ezt elmondhatom mivel haversrácnak az van és nem tud többet semmivel viszont igen kinézete tényleg szebb meg nagyobb stb de én nem fogom lecserélni egy ugyanolyan tudású motorra az enyém egyébkéntis jövőre nagyobbat szeretnék és mivel én sem vagyok valami nagy darab ezért nem is igazán bánt ez a tudat hogy jaj nagyobb vagy valami a hangja viszont a cbrnek szebb tudom részletkérdés stb... nomeg hát igen az ára is elég borsós... én szeretem a kis cbrt és pont
Ezt a motorrevüben olvastad te is nem?
én a cbr125 piaci sikerét annak írom fel, hogy sok örömet tud okozni a 16 éves pattanásos lurkóknak azzal, hogy nem szervízigényes, és mocsok keveset fogyaszt. Ja és virítani is ok, merthát tárcsafék, meg minden megtalálható rajta. Nekem is jobban kéne a yamaha (a kettő közül), de szerintem mindenki belátja hogy 125ccben 2t az ász, annak aki ki tudja fizetni, és kibírja a nyűgjeit..
én nem mondanám h a yahama :D jobban megy. Igaz cbr125t még nem vezettem, de kb. ugyanannyi erő van bennük, viszont a kis cirbi egy jó 20kilóval könnyebb..
ez nem lehúzás, de lássuk be, a kis cbr csak az ára meg az (eddig) egyedülállósága miatt ment. Most is csak azért lesz számításban sokkaknak, mert használtan már olcsó. de tedd a szívedre a kezed, mi kéne inkább: a cbr vagy netán az új kis yamaha? a yamaha jobban megy, szebb, nagyobb, modernebb. ennyi. Motorrevü: Annak ellenére, hogy a három srác egészen másképp vélekedik a fékezésről és az ideális ívről, abban teljesen egyetértenek, hogy a Yamaha YZF-R 125 szépsége vitán felül áll. szinte megtévesztésig hasonlít a pompás R1-re. A fiatal korosztály számára ez mindennél fontosabb szempont, még a profi versenyző sem képez kivételt. „Nagyon állat a külseje” – vallják mind a négyen. Főleg akkor látni, mennyire ütős, ha az ember mellé állítja az eddigi bestsellert, a Honda CB 125 R-t. A közvetlen összehasonlítás alapján nyomban felmerül a gyanú, csak azért vitte olyan sikerre a Honda, mert eddig nem voltak egyenrangú riválisai. A Yamaha mellett egészen kicsinek tűnik, úgy fest, mint valami bicikli. Az YZF-R 125 a megjelenésével is diadalt arat, ebben megint egy véleményen voltak a kamaszok. Míg a Yamahát, az Apriliát vagy a Cagivát közvetlenül a diszkó bejárata elé állítja le az ember, addig a Hondának kissé távolabb keres helyet.
Ne legyél ennyire lehúzós
Itt ül melletem drágaságom is!
Majd a tulaj elmondja.
nem megy, de legalább nem is fogyaszt, állítólag kényelmes, és az összes 25-ös sportgép közűl a leggyíkabban néz ki. de keveset fogyaszt.
basszus, küldtem neked üzenetet iwiwen, de ezek szerint pont mikor szarakodott a rendszer..
Szia Marcs!
Mesélnél nekünk pár szóval a kis cbr-ről?
PÁromnak néznénk első motort
Megunta hátul
Bár én valami 400asra képzeltem, gondoltam megkérdezek valakit aki kisebb paripát hajt kezdőmotornak, hogy milyen is?!
ha sétálni tudsz, motorozni is! http://www.sportmotor.hu/motor...
veled mi történt? jobbulást am
Szia!
felőlem mehetünk úgyis most vették le a gipszem úgyhogy most már rendesen tudok váltani egyébként meg haverom rendez vmi túrát őszi szünetben itt a vértesben ha gondolod csatlakozhatsz... meg ha még valaki akar őt is szívesen látjuk
na skacok mar itthon is vagyok:Didén mar nem hiszem h motorozhatok...köv 3 hétbe a sétán kivul nem csinalhatok semmit...jo motorozast mkinek!
Marcs!
Látom hogy tőlem csak 70 km-re laksz!
Elmehetnénk egyszer valamerre csapatni,ha gondolod!
Én Komáromi vagyok!
Üdv.: Sok sikert TALMA !
Biel bros! Grat a mai (khm...tegnapi) teljesítményetekhez, izgalmas verseny volt és grat az összetett eredményekhez!
nyugodtan én lassan elteszem magam holnapra mert 4:45 Talma
nem is kértem csak mivel ma nem volt jó napom és ittam is gondoltam meg engedhetem magamnak,hogy hangosan gondolkodjak
erről én nem tudok nyilatkozni és nem is akarok
+i=ide