Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért egyénfüggő?A szőke kék szemű embereknek a vertex jobb, a barnáknak meg a wössner? Valami vagy jó, vagy nem jó...nem egyénfüggő(szerintem)
Csáó!
Szerintem a Vertex jobb de ez egyén függő!
Asso Werke a tuti. Az a gyári.
Aztán én a wössnerre szavazok, sokan a vertexet is szeretik... senki nem fogja tudni megmondani h melyiket vedd!
Sziasztok!Dugattyúban melyik a jobb?A wössner vagy a vertex?
Vagy valami más márka?
Ötletek?
Tapasztalatok?
Rotax 123 hoz.
csak én 250 4t ben gondolkodtam
Husaberg és 1-2 KTM jobb kihajtásos,
Mito miatt én is körüljártam a témát.
Eladó gyári sp cső rs 125-re 30K érdeklődni nallam vagy rsatanál!
Eladó p900 hibátlan állapot 25K érdeklődni nallam!
CSáó mindenkinek!
Valaki nem tud egy 1994-es Aprilia Rs 125-re gyári lábtartót amin minden rajta van?
Másjata is érdekel ami teljesen jó rá!?!?
Előre is köszi!
Bocs de ez nemtetszik :S De azért köszi..
nekem van 4db vadi új mini indexem.
öntapadós
4db 10ezer
internet cím
hjc bolt, üllöi 202.
Valaki nem tud véletlenül olyan helyet, ahol mini index-ek vannak jó árba
enyémre meg Pirelli dragon corsa-t raktak
Az enyémet gyárilag D208-al adták. nem tudom mitől függ h melyikre mit raktak :D
Vadonat új Dunlop D207-et cserélnék szintén vadonat új DUNLOP SPORTMAX GPR A10 gumira. (ráfizetés nélkül)
150/60 17R

RS-en gyárilag DUNLOP SPORT MAX GPR A10 volt, de sehol sem találok olyat, aztán közben vettem egy d207-et, de meggondoltam magamat és jobb lenne inkább a másik.

Valakinek nincs esetleg az említett gumiból egy?
Nekem bejön!
Vélemény? (Lehetne alaposabb is!)de nem az
Bevagy edve?
estét
húúúúú megjöttem majd nem sikerült perecelni 60al Szalknál .... ezek a b*zi traktorosok felhordták vastagon kanyarba a sarat és az autók letaposták ... megyek..megyek..."ííí"....beszitált a kormányt olyan volt azon a vizes saras földön menni mint a jégen aztán sikerült kihúznom a szarból. volt ám para rendesen
Hát egyenlőre úgy néz ki, hogy megmarad Amenyiért ezt odaadnám működőképeset veszel
Most ilyen állapotban van
mennyié adod?
MAximum a fantáziátok korlátozott és a lehetőségeitek.
flip flop caméleon szal ne röhögjél hehehhe
Kisteher VS. ÉN Anyi volt a mákom hogy az elejét kaptam el és repültem és nem az autó oldalában kötöttem ki