Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esküszöm hogy mi is gondolkodtunk rajta...hogy pl egy Yamaha Yz 250 F Blokkját berakjuk egy rs vázba... de nem egy oldalt van a lánckerék,ezért a mito jöhet szóba...
Jobbulást!
papillon121 (7 months ago) Show Hide

Hi Cagiva.... no is a Rotax 650. The same of aprilia pegaso

Ciao Giovelano. Si è il Saggitario :)
cagiva710rr (7 months ago) Show Hide

what engine does it have in it 400?
Köszi Tesók ....
valami hihetetlen.....
az a poén az egészben hogy egész végig mögöttem jött a szomszédom kocsival és piros lámpánál még köszönt is..... de a balesetnél nem láttam hogy ot segített volna....
viszont minden motoros megált ;) nekik is köszönöm .
jó a vidi, milyen blokk van benne?
én is gondolkodtam h valahogy bele kéne egy másik blokkot rakni az RSbe. De eléggé korlátozott hogy mi megy bele.
Jobbulást Neked és a motorodnak!
jobbulást:S
ooooo bammeg
Hamár a törött rs-eknél tartunk
Kösz Bence . Mjad told fel a pofád msn re ;)
Nem szóltak semmit pedig átnézték a forgalmit. megkérdezték tátott szájjal hoyg ez 125 -ös és mondta nekik a mentős hoyg erre lehet neki jogsija . ( tehát szakértelem nem nagyon volt)
Jobbulást...........
kw-ért nem szóltak?
jobbulást töki
Én kb 60-70 . és szinte majdnem annyival is csapódtam be mert nagyon hirtelen jöt ki elém......
ddd. én asszem sr70 el 110 ről 40 re lefékeztem mikor összetörtem de meghajlott mint a picsa a vázzal eggyütt
nem . szerencsére becsúszot a motor a kocsi alá . az egész futomű...
az idomok már nem fértek be...
helyes:D reméllem a villád nem hajlott:S
Miota a balesetem volt senki sem tudott megnevettetni de neked sikerült .
Amugy minden meglesz csinálva a gépen . És alig várom hogy folytassam a motorozást.
most amugy pont ezzel fog foglalkozni...
jobbulást
ha kell rs az enyém eladó...
hm...mien festés volt az 200e-ért?
Akos meg simán az:! igy elnézve képeken fejidom tarto is meghajolt ,idomok ,ora ha sérüét lámpa indexek gondolom t szár is vmenyire kaphatot stb! hütö is talán mindegy nem találgatok
Hát talán nem totálkár mert mechanikai gondja nem lett a mocinak .
Meséli a csávó hogy áltaná fel a motort de a kormány az első futomű a kezébe maradt és a tank alatti vázrész.....