Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az meg gec durva hogy a 360 kg motor keté töröt meg a coca is
Az szép!szerencse hogy neked nem let komolyab bajod!a motor meg elég csunya ! engem sokszür ütötek már el!és a motoroomat mindig totálcárba vették! Az utolso balesetem 1.5 éve volt akor egy yamaha Aeroxal szét volt tuningolva 200 000 es festés stb ütöt el egy nö suzukiswiftel totálcárba veete a motort 16000 ft maradvány érték 164 000 ft javitási költség a motor meg let cináltatva 250 000 ft körül volt a jkavitása!
Biztosito azota se fizete ki meg tárgyaláok vannak!

Neked szerencséd van mer a autos ne mtagadta le h ö volt a hibás igy hamarab lesz pénz belöle dea tejes javitási költtséget nem álja a biztosito ha totálcárba veszi! ara pedig megvan az esély
Mikor díszelgett az udvarodon akkor rémálmomban sem mertem gondolni hogy én még így fogom látni ...
jobbulast mindkettotoknek!
Sziasztok .
Most jöttem ki a kórházból .
Szept 30. án suli után elugrottam motorzni . Mentem 170 km t , és 6 körül jövök haza és Szilasligeten a Hungaroringre veztő úton egy lejtős kocsibeállón körültekintés és megállás nélkül kijött elém egy utánfutóval bénázó fehér Astra kombi , de úgy hogy az út mindkét sávját elfoglalta igy ki sem tudtam kerülni .....
kb 60-70 el jöttem igy satufék motor elcsusztat és a motor a kocsi motortere alá ment be én meg befejeltem az ajtót.
Először pislogni nem tudtam ugy lesokkolodtam utána nyitottam a számat de nem tudtam hangot kiadni . Utánna kezdtem megmozdulni . Eközben az auto vezetője nyitotta rá a fejemre az ajtót .......
aztán lekerült a fejemről aami maradt a bukobol . szüleim 3 percen belül kint voltak és igy kezdődőtt ( Apám )
- Tegnap éjszaka jötte haza a munkából és ugyanezt eljátszoddat velem csak én 4 kerékkel még meg bírtam álni ....... Természetes más hangnembe mondta.
Utánna megérkezett a mentő ........ ( nem volt kellemes érzés az aszfalton fekve feküdni és a lábad előtt a motorom amiről álmodtam , és már messzire hallani a mentőt.... )
Mentők megjöttek beraktak a kocsiba eláttál a sebeim . És ezt mondták :
Mikor szüleittél ? jan 7 . Erre a mentős mondja hogy nem - nem . szept 30 . És mondták hoyg kurvanagy szerencsém volt.... Nagy horpadást fejeltem az astrába..... És vittek a balasetibe... 5 perc alatt beértek . Közbe dumáltunk a mentőkrök stb. Mondta hogy 160 al megyünk.... és ordibáltak a kocsiknak hogy nem neked huzodtak le faszkalap.....
Beértem korházba öszevarták a sebeim , röntgen ultrahang stb....
Nagyon sokat segített a protektor ruha... a kesztyű még kellet volna...
Tehát oriási mázlim volt....
Eközben apum tartotta a frontot mert anyum jött velem a mentőbe .
A hejszínelők és rendőrök jól lebaszták a csávó hogy hogy lehet igy bénázni egy utánfutoval hoyg az egész sávot elfoglalják. És mondta a hejszinelő hogy az autos volt a hibás..... Meg mondták a rendőrök hogy ismerik a tagot....... Még megszondáztattak engem meg stb.... És megkérdezték hogy hirtelen hajtott elém a csávó ? - Mondom igen .
4 en emelték meg a kocsit hogy ki tudják húzni az Rs-t . szerencsére a futomű nem kapott de az idomzat az eléggé . A műszerfal besüllyedve és még a slusszkulcs is elferdült....
A kormányvég elég sokat felfogott ezért a tank nem kapott....
Természetesen majd kijön a kárfelmérő és utánna megyünk gondolom a Mille motor -hoz és a biztosito fizeti a helyreállítást.
A kozházban velem egyszerre jött be egy versesegyházi gyerek . Ő neki gödöllő után ugrott elé egy vadisznó egy 1700 as yamaha chooper elé..... Neki dupla nyilt törés a lábon meg fejsérülések meg égések... a 360 kg os motor kettétört . És a 200 kg os malac is.
Ő volt a szobatársam tehát nem unatkoztam .
És most itthon vagyok....
Kurva szomorú vagyok a motor miatt de járhattam volna sokkal rosszabul ....
És hazafele kocsibol nézni a krétanyomokat meg a féknyomot meg a kifojt olajat.......
Csináltam pár képet a motorrol..... A baleset helyszinén is készítettek egy csomot a helyszinelők .... Majd felrakom azokat is.
Na vigyázzatok magatokra mert a balesetiben is egymásnak adják a motorosok a kilincset......
És sosem lehetsz elég óvatos énis a házamtól 50 méterre buktam ahol már vagy ezerszer elmentem motorral .
Gondoltam megosztom veletek ezt a 4 napot...
jovan csak mert Békéscsabárol akarom hazahozni az uj mocimat és hogy tuggyam mennyi nyál kéne bele hogy ne toljam félúton a gépet (Csepelig)
Van akinek 200 km enként 1 liter váltóolajat, 1000-enként egy dugósazettet:)
ja igen, meg van egy jo nagy aprilia zaszlom attol is megszabadulnek hatha van itt valami fanatikus.
sracok valaki szabaditson mar meg a palyaidomomtol! nem ferek tole.

!Hirdetes!
átlagban attol függ h h mész vele!am 5-10
hali!valaki megtudná mondani hogy mennyit fogyaszt átlagba egy RS?kösz
nem kell nyárig várni
köszönöm szépen;)lesz dolog amit átimportálok sztem:D...majd nyáron egy esetleges RS talin fizetek egy bambit ezért:D
naaa kiderült hogy nem is kínálat menedzsmentből írtam, hanem stratégiai marketingből 15 oldal, és szerintem sok mindent át tudsz venni ha akarsz belőle. ja és nem összeollózott cucc
mito7gang van neked eladó fejidomod?04 rsre?
bammeg most hirtelen nem találom a dokkot, de remélem meglesz :)
nem...az az msn címembe van...ez még eg régi levelzési címem,ide szoktak kuldeni mindent,itt jobban atlathato,szoval a gozsodav a jo
nem gozsidav?
thx neked is a seítséget
nem az RS125öt válaszottam,hanem magát az Apriliát mint a mai gazdaságünk egyik legnagyobb leányvállalatát;)ha átdobod at a dogát megköszönöm...gozsodav/kukac/freemail.hu
üdv
Olajat cserélni? a váltóban? gyári előírás valami 16 vagy 12ezer km.
A motorolajat meg nem szoktuk cserélni, megeszi magától (az a dolga).
Gyorsnak kibaszottul gyors.
A levegős kérdés komoly volt? Az oké hogy nem azzal jössz ide hogy "mennyit megy?"' vagy "mennyit fogyaszt", de ez a meddig bírja hány bar levegővel, az húzós volt. Kapsz egy beutalót a diliházba :DDDDD
Gozsi!
Gazdaságföldrajz meg az RS125 szóval érdekes párosítás :))
De ha gondolod, a Kínálat-Menedzsment házidogámat az RS125ről írtam tavaly. Lehet valamit tudsz belőle hasznosítani! Bár az főleg a promócióról szól, meg az eladási menedzsmentről (ugyebár kínálat m. a tárgy). Ha kell, írj itt vagy mailt, és átdobom!
üdvv