Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát igen ahogy ott elnézem szentem 1 kicsit elváltottam magam vagy nemtom na mind1 majd legközelebb kiprobalom a tanácsokat!
nem inkább 3-4?
rs-re full slick gummat honnan tok szerezni?
Én az első kanyart 3-ban veszem előtte meg nagyon nem is fékezek csak gázelvétel. 2. kanyar szintén 3-ban és aztán a harmadik kanyar előtt egy kcisit nagyobb fék, 2-be vissza és onnan célegyenesig 2. Egyedül a két jobbos közötti kicsi egyenesen kevés a 2es de nem olyan nagyon vészes...
na jelentem leengedtem az olajat. És mililiterre ugyanannyi volt benne mint amennyivel feltöltöttük 120kmel ezelőtt. Végleges véleményt még nem tudok mondani, de kezdem lassan azt hinni hogy tényleg az olaj volt a ludas. Minden esetre 200kmként leengedem továbbra is, és meglátjuk hogy eszi e.
Kiszedtem a fékbetéteket is, megnéztem mennyi anyag van rajtuk. Az elsőnél elakadtam. A biztosítók és a csapok kihúzása után elvileg ki kéne jönnie a fékbetétnek. De az enyém kifele húzásnál egy bizonyos pontnál megakadt. Esetleg befele kéne kivenni? (az agy fele tolva)? No mind1, a vastagságát így is meg tudtam nézni, és csodálkozás: 16500km után a gyári fékbetétek vannak még benne. Hátul 2-2,5mm az anyag a betéten, elöl még több. Valamit nagyon gazdaságosan csinálok :D
érdekelne tudsz képeket küldeni vagy egy linket
jó reggelt
vagy csak nincs fakultációm
Biztos kisegitobe jar :D
Talán azért megy jobban, mert 20fokkal kevesebb van, mint amikor beállították aszalósék. :D Most kicsit vékonyabb.....:)
szegénykém 11:05re kell bemennie
nekem meg délutánra van más program. reggel pedig 11:05re megyek suliba. és 1 órára nem megyek el motorozni az tuti. péntek délután pedig csak az enyém :D
nem értem a logikád. Ha későn ébredsz, akkor indulsz el. Miért kell péntekig várni?
Nekem azért kell péntekig várni mert csak akkor lesz lovetta, és porzik a tankom. Na csőgáz goo south parkot nézni :D
értem
nem vágtam teljesen hogy megint mit buheráltattok :)
én most 114kmnél járok. lehet reggel el megyek vele valamerre majd meg láttom mikor ébredek fel. ha későn akkor majd péntek délután.
miva? :D
semmiféle járatás nincsen. Fel lett töltve a váltó olajjal, és 100kmként leengedem, hogy mennyit zabál meg ebből a fajta olajból. Remélem semennyit, csoda történt, a motor elfelejti a váltóolajzabálást, és meggyógyul! :)) Kis naiv vagyok. Minden esetre buzi jól megy a vas, valamiért még jobban is mint eddig :D Szóval most telt le a 120km, holnap leengedem a váltóolajat, és kiderül h mennyi fogyott.
eladó új rs-re 4db vadi új index
6000Ft/pár
120kmnél jársz a járatásban ?
istenem de jót mociztam :)) Kegyetlen jól megy a kis RS.
Letelt a 120km, holnap leengedem az olajat, meglássuk mennyi maradt a 6 deciből :)
meg a lengővillát és az nem olyan egyszerű
Cagiva mito volt xt600 blokkal.
Megfordítod a kereket... bár akkor át kell a féket szerkeszteni
van benne valami
ts kolega!
Volna egy javaslatom a vididhez. (ts szemszögéből végott 3.-ik blablabla)
Próbáld meg legkozelebb az egyes kanyart úgy, hogy abban a fokozatban fordulsz el, ahogy odaértél(talán negyedik)
Ahogy nézem, mielőtt a kanyar előtt fékezni kezdenél, az a fokozat pont leforog, és te féktávon visszateszel egyet, de csak akkorát fékezel, hogy ahova visszatetted, az már az egyes kanyar után nem tud hova forogni, mert már majdnem pirosban van, ezért nem is tudsz onnan kigyorsítani a kanyar utáni kis egyenesben.
Ez remekül látszik 7,16 nál.
Nemtom értelmesen írtam e le.
Szóval ha nem tennéd vissza ott féktávon, akkor a kanyar után még maradna egy kis kigyorsítás a motorban, és a kis egyenes végén dughatnád vissza oda, ahova eddig a kanyar előtt tetted.
Lehet, hogy sík hülyeség, de talán egy próbát megér.
Nem okoskodni akartam, csak ezt észrevettem, talán valaki aki menő, megerősíti vagy elveti.
Elnézést a közbevetésért.
ok
úgy is akkor lesz már csak aktuális. az nem baj ha van rajta sérülés mert esni kelni kéne :D
nem mert ha esetleg eladom a gépet akkor nem árt ha van gyári idom is .. de tavaszig gondolkozok
nem adod el az utcai idomjaidat ? sérülten is jó lenne tavasszal mert most nem hiszem hogy lesz annyi zsém