Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát vagy persely és furás, vagy nicasil és honolás. Am. véleményem szerint a 300km kevés. De ha megnézed látszik rajta h nicasilos-e vagy már perselyes.
meg1x kössz Tyt a szakdofádat sok dolgot szedtem ki belőle:D...lassan kés vagyok vele...szombaton meg aki gondolja szorítson,mert megműtik a térdem,úgyh az dénre már kilőve a motorozás,most még mek is megyek párat,széles utat mkinek!
98 as mitora keresek uj hengert+ dugot! Aki bármit tud az irjon pls
van nicasil, persze. Vagy legalábbis gyárilag volt gondolom :)))
Nem tom hogy a 94-es vátozaton van-e nikacil azért kérdeztem de szerintem perselyezve sincs majd meg tudakolom...
perselyezés nélkül meg lett fúrva a nicasilos henger?
Szevasztok!
Olyan problémám lenne hogy már a 94-es rs-em kétszer lett fúrva és a második most nem rég volt ! Most járatom már 100 km van benne de a szerelőm azt mondta elég lesz 300 km! Ez nekem elég aggasztó!
Szerintetek nem kéne több vagy ugyan úgy kell mint a gyárikat 1600 km? És lenne még egy kérdésem:
a 94-es változaton volt nikacil réteg mert most fúrás miatt nincs és hogy ez milyen következményekkel járhat ? A válaszokat előre is köszönöm! Jó motorozást!
és még mindig van ELADÓ VACSIÚJ HÁTSÓ LÁNCKEREKEM RÉGEBBI RSRE! 2006tól már nem jó rá.
JT, DID lánchoz ajánlott, 0km, 40 fogas. Akciós áron! 3rugó nálam, nagyvason 5200!
én még nem adom el.. most télen elvileg meglesz a zsé és rendbehozatom aztán még pár évet megtartom.. egyrészt meg nem tudok még anniyra motorozni, szóval ezen még akarok gyakorolni.. másrészről egyelőre nekem full felesleges lenne egy 600-as mert nem tudnám kihasználni.. amenniy kell azt az rs-ből is kihozom de ha egyszer eladom akkor azé fájni fog a szívem érte
köszönöm és úgy legyen :))
bár ha 1x eladom, siratni fogom hetekig szó szerint, az tuti. Ha lenne gempa, megtartanám.
Hát az sajna le lesz kaparva a vércsoportommal együtt. De mire meglesz az új vas, ugyanilyen matrica fog a plexire ugrani :)
Egyébként az extrák: arrow rendszer, nyitott elektronika (jó kis parasztvakítás..), bikelift emelő (megegyezés tárgyát képezi), több liter motorolaj, +ezaz
én kívánom neked hogy a legtöbb pénzért tudd eladni
Minden esetre nem fog szarul járni aki így elviszi ahogy van, henger+dugócsere után, komplett arrow rendszer , Asziék által karburálva, folyamatosan szervizelve, csak jó olajjal, bemelegítve, 1. tulaj, hitel,tehermentes, és szalon állapot még mindig!
mik azok az extrák? Tyt matrica a plekón?
ajjajjjajjj, nem mondom mert kiröhögsz. Ku.... magas árral fogom kezdeni, aztán majd szépen óvatosan viszem lejjebb. Nem az a célom h gyorsan eladjam, hanem hogy megfelelő mennyiségű kp-t kapjak érte. Ha jól gondolom, kellő várakozás után fog akadni valaki aki többet is ad érte. Egyébként alkuképes lesz az ár, el lehet majd vinni gyári rendszerrel, az alap ár majd az arrowwal értendő + extrákkal. Majd tavasszal kiderül. De 9kiló alatt nem fogom hirdetni, sőt.
mennyi lesz az ára az RS-nek?
Igen... Ha minden jól megy,
99-01 ZX6r vagy gixxer600/750. Csak olyan jöhet szóba, amit az RS árából ki tudok fizetni + a névre írást, átíratást + jogsi is kijön.. Szóval jó áron kell találjak :D
jó kérdés, szerelőm rakta bele. Asszem 10w-40 de egyáltalán nem biztos. Majd megkérdezem. A lényeg h tökéletes :))
És neked mi az a MÁS?[
megkérdezhetem hogy mi lesz helyette?
nah a kengyelfutó szamárszőr megszólalt.... legalább ha vicces lett volna de még csak az sem.. satu módon gyökér vagy
Igaz hogy a gyár full szint 75w-90et ír (én vettem is, 5600ft literje), de az én gépem megmagyarázhatatlan módon azt zabálta. Szóval most más van benne :)) és ezt nem eszi (kop kop).
Apropó, tavasszal tutkóra eladó lesz a moccom, előre lehet licitálni aki akar :)) Előélete ismert, full karbantartott, jó kis gép ez. Én viszont nagyobbat akarok.
Nekem most ilyen van benne: http://olajshop.hu/kereses/cas...
Az AMX szintetikus, de azért az árért vehetsz bele fullsynt hajtóműolajat is (75W-90), amit a gyár is előír bele.
ATF