Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez se igaz... ha 5ezernél nyitan ne monann lesz bika a gép sőőt szarabb lesz mint volt, mivel nincs fojtása a motornak és sak ömli kki belőle a kipugáz, ezzel csak rontasz rajta... Másrészt tudtommal elektronika szabályozza.
apa, nekem meséled a 2 hengeres cimconyot? Az utóbbi, a kéthengeres, az gyári kísérleti darab volt.
inkább 80 as, mert a főtengő 46-os.
6 gang, forgótárcsa, vízhütés, meg iylenek.
Meglátjuk mire lesz idő télen.
a power csak addig fojt amég beálitod hogy folytson ez igy van ahogy irtad is ha te átálitod 5000 re akkor onna fog nyitni és onnan lesz bika a gép ..de feljebb is lehet álitani ugyanugy..ilyet sajna még nem csináltam de tervebe van:D
Azt szeretném elérni, hogy kb harmad fordulaton nyisson a power és egyenletesen nyíljon, ahogy a fordulat nő... most kb negyed fordulaton nyit és elég hamar teljesen nyitva van, kerék meg kapar mint állat.
Erősebb rugó segítene a dolgon?

ezt találtam egy hozzászolásban...a lényeg az hogy ezek agépek mint a srác is irja alacsony fordulaton is tudnak erősek lenni csak jól kell beálitani őket
Nem azt mondom h azt mondtad alul erősebb lesz mint felül... Te irtad azt h alul ugy fog menni mint felül "mintha nem lenne benne a power"... De ez abszolut nem igaz mivel azon a fordualton még a nyelv fojt szóval alapból nem mehet ugy. másrészt meg a power fojtásra szolgál semmi másra illetve h a legjobb teljesitmény görbét adja le.
jogos most ovastam visza mit irtam

és azt irtam hopgy alul bika lesz nah azt nem ugyértetem csak ugy ahogy az előző hozzászólásomban irtam
én kérek elnézést jogos volt az észre vétel hibáztam
jaja ezt vágom de én nem is azt mondtam hogy erősebb lesz mint a fenti tartományban hanemazt hogy alul is erősebb lesz és sokkal egyenletesebben gyorsul majd mikor nyit a szelep akkor ugyanugy egy ugrás...de ettől nem lesz nagyobb a végsebességed meg semmi ilyesmi...én öszintén szólva ezt még nem probáltam ki hogy átalakitani úgy hogy alsó tartományban is erősebb legyen...erre példa párhozzászólással ezelőtt még nekem kellet segitség hogy miért van szünet..6-7 ezer körül
Pedig ez abszolut nem igaz amit leirtál erről... Nem veszekdés céljából irok, de logikusan végig gondolod egyértelmű (ha tudod h mi célt szolgál a power)...
soory emzoli most eset le:P szóval bocsa ha egy picitt ugyhangzott hogy lehordtalak nem ált szándékomban!

csak nem mondanám ha nem ugy lenne,amugy meg én is sok hülyeséget hallok(hallotam)és ilyenkor utána nézek hogy igaz e vagy nem!
pl egy elég hül.e példa 2 hengeres simson sokan azthitták hogy ilyen nincs is pedig van csak pár darab készült ösz visz belőle.....Nem ragozom szóval amit irok bármit vagy saját tapasztalat vagy én is olvastam és utána jártam..hogy kamu vagy igaz...
"de akkor nem lesz olyan bivaj a gép a felső tartományban alul viszont olyan erős lesz mint a fentiben...
olyan lesz mintha nem lenne benne power!" erre a megszólalásodra irta, hogy nézz utánna mégis hogy müködik a powerszelep vagy h egyáltalán mi célt szolgál... mert hogy 7-8ezernél ne elgyen szünet és huzzon tovább semmi köze ahhoz, amikor kinyit a szelep. mert nem lehet olyan erős mint felsőtartományba, mivel akkor még a nyelv fojt, másrészt meg nem 7-8-9ezernél adja le a max teljesitményét.
már megbocsáss de nem egészen értem melyikre gondolsz,mellesleg már sok mindent kiprobáltam motor tuning terén és bizony én amit mondok vagy irok azokat megis valósitottam 99% ban!
Ezért tudom hogy mi a helyzet de létszives pontositsd hogy te mire gondoltál mert nekem nem világos...amugy kösz a linket áttanulmánytam és igen találtam érdekességeket....de ezt én is ismertem....ha viszont itt a powerre gondolsz,akkor igen értem hogy mire gondoltál de mivel én amit irtam azt (még ha nem is én)de meglett valósitva!
És tény hogy teljesitmény nővekedéssel jár,alsó tartományban....De ezzen nem akarok vitatkozni ahelyet hogy veszekednénk inkább adhatnál tanácsott XD én nem kényszeritem senkire az akaratom én csak megosztom a tudást :D:D
Sorry :) utólag néztem meg hogy pösti vagy
De oks
Ennyire gyepa nem vagyok
Anno Bankból :) ( szórakozóhely )
70-es simson
Nagyon izgalmas és sejtelmes dolog készül! Szerintem
Csaó!Te honann ismered az Erikát? ((Myvipp---Ejja))
Valami nagy durranás lesz ?
Köszönöm, hogy utánanézel!
44,00 és 46,00 között bár mi.
ha tudnál valami méreteket adni akkor körül tudok nézni
Ha nem akarom, hogy nagyon hülyének nézz,akkor azt mondom: építettbe.
milyen motorba kellene?