Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erőszak nélkül hátulról..:D
Mármint ússem le? Aztsem tudom kinek van csak azt h talalok 2t
új szériás rs-re van?
tegyél már fel képet róla
sötétben ismerkedj meg vele, hátulról..
uhh hát igen, de valami "sötétebb" megoldásra gondolok
Meg kell ismerkedni a hálózat gazdájával, aztán valamilyen úton módon kiszedni belőle a kódot
hi
nemtudja valaki hogy lehet wlan wifi hálózatokat feltörni?
végülis... :)
az a legegyszerűbb ha ide teszi fel
küldj már pár képet meg pontos infót hogy melyik típushoz való erre a mail címre: max1990@freemail.hu
köszi!
gondolom nem az új szériásra van
sziasztok van egy telyes versenyidomgarnitura elado rs125hez minden van hoza az oszes idom hatso sarvedo lancvedo fejidomtarto legbeomlo plexi stb stbkikialtasi ara 20 000fr
hello
RsAta megadnád az msn címed?
vagy felvennél?
hallottam h elektronikaügyben hozzád kell fordulni:
Pont erről beszéltem... Csak lusta voltam leirni (meg már utánna nézett és ért is hozzá akkor meg felesleges)
-még nagyoBB-
Nézz meg egy teljesítménydiagramot zárt- és egyet nyitott szeleppel,ahol a 2 vonal metszi egymást kb ott nyit a szelep. Ha nyitott a szelep még nagyon "rúgást" fogsz érezni akkor mikor nyitna a szelep,mert alul egy simsonéval vetekszik a gép ereje és hirtelen ugrik meg teljesítmény,ezért vesz sok zöldfülű szar gépet,mert azt hiszi,hogy ha 8000nél így megindul akkor működik a szelep.
A lényeg,hogy nem lehet össze vissza állítani,hogy hol nyisson. Amire Te gondolsz,ahhoz egy pontos léptetőmotor kellene és megannyi fékpadi méréssel kitalált okos vezérlés.
Ha már annyira értesz hozzá tudhatnád, hogy nem lehet állítani az RS-en mikor nyisson. Csak ha cseréled az elektronikát (vagy ha nagy elektronika mágus vagy és csinálsz bele másikat).
jó féle
Nem veszekedni akarok, csak elösször tényleg olvass, nézz utánna, hogy mi is az a powerszelep mire való, hogy állitják, mi müködtetik és miért igy miért ugy. A nyitást csak elektronikával tudod változtatni.
és mi alapján nyitja? max a power állását tudod szabályozni (tudtommal a nyitását nem lehet, mert azt elektronika szabályozza) bár nem rsem van de a müködési elve elvielg ugyanaz.
Figyelj most egy gyári gépről beszélünk nem egy reszeltről. Akik 8ezer környékére állitották nem véletlenszerüen állitották oda h akkor nyisson, ez két teljesitménygörbe alapján csinálják azt mondtad h értesz hozzá, akkor gondolom nem kell mondani melyik és h mikor, miért pont ott. Mivel igy kapják a legjobb teljesitményt görbét... de ha tied 5ezernél nyit, az biztos h nem fogod megkapni, a legjobb eredményt, mivel 5ezres fordulaton még kéne neki a fojtás.
teljesen igaz mivel a szelepet 1 rugó nyitja ésa szelepen lehet állitani hogy honnan nyison..elehet forditani vagymi:D
nah mind1 én nem vitakozom tisztában vok azzal mire jó a power ezt ne is feszegessük..... de nem egy ember irta más forumokon hogy pl 5.-6 ezerre lett beálitva és onnan nyit a power és ugyanugy erős és tudod miért? mert amiről te beszélsz a 7-8 ezr meg ilyesmi ott a vége ott már nyitni a kell apowernek! mert ha nem akkor nem megy szart se...
de ha olyan a gép kiépitése (ne menjünk bele)akkor lehet hogy már 5-6 tol is bika lesz ha kinyit a power...
nézz nyugodtan utána..

emzoli köszia képeket:)
Elnézést!
On
Nah ezt egy kicsit félre irtam:D De a lényeget kilehet belőle hozni.