Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de nekem mondtad hogy írsz...mivel én adtam fel volna a postára...
tesódnak írtam PARASZT
Kurvára válaszoltál hogy kell a cső vagy sem...PARASZT...
Minden kipufogóhoz más karbi beállítás kell...
lehet azért harmat az Arrow cső mert szarul van karburálva, szarásig van lerakódással és még ezer dolog...
gyertek pályanapokra vagy versenyezni azt ott kijön a motorerő
nektek mennyi a casco az rs-re?
nekem 11ezer lenne de ennyiért feldughatják..
hasznald egészséggel, remélem sértetlen maradt
robbka megjött az arrow thx
Zx 12 ..... no jogsi
igen ez igy van az avival sokkal szebbet lehet csinálni viszont érteni is kell hozzá....a coval meg az ivvel ne mnagy durr csak maszatolsz azt csá
de az avi az müvészet

sajna én meg nem sürün járok arra amugy meg szivesen segitek minden bajba jutott motoros kollégán(tegnap is éppen tudtam segiteni egy srácon alig volt idősebb mint én kinézetre leglaábbis és egy kawa zx12 r en ült
defektet kapott pont előttem és adtam neki gyorsba defekt javitót...kb 200 m meg volt egy benzin kút ott meg megoldotta a problémáit,persze ott is segitetem amiben tudtam..de igazság szerint csak beszélgetünk addig amég tankolt is egy picit..
elég rendes srác volt..elkezdi menyivel tartozom?mondom semmivel..szivesen segitek minden motoroson mivel más is ugyanugy segitene rajtam..erre ő huuu ezt ne mis tudtam...tudod apámtól kaptam a gépet igaz hogy használt de bika egy motor:) szóval még nem vok valami tapasztalt ilyen téren..szóval akkor ez ilyen kölcsönös alapon mükszik a motorosok között? mondom igen..erre ő csak enyit mondott király..pff mondom én és jogsid mióta van?erre ő jogsi (hahahahha)nem látopd hogy most tankoltam ezzel megy nem jogsival
nah mondom kész ennek sincs lent mind a 2 kereke:D aztán erre elment persze azért elköszönt kicsitt meglepődőtt mikor úgy köszöntem neki hogy széles útat:)
HÁt azért remélem ha már enyi pénze van legalább a jogsit megvehetné vagy lerakhatna...
1.csak Ív hegesztőm van!Azzal éppen meg tom fogatni
2.AWI-val szebbet lehet mint CO val!
3. Sajnos nem tok elmenni Szabolcs megye!
De köszönöm!
ha nekem szolt hogy ösze kéne hegeszteni valamit:D hát gondnak nem gond de csak személyesen szóval öszintén szólva a postában nem bizom.....ha megtudod oldani hogy találkozzunk valahol vagy Érdre eltudsz jönni onnan már sima ügy..
De amugy ha megtudod pötyölni mi a gond a végig hegesztéssel?:D
Valami bajvan a szabolcsi parasztokkal?
Szabolcsi tájszólás
heGeszteni:)
Egy kiput nem heggesztenél nekem össze én darabokban elküldöm vagy összepontozva te meg végig varnád.
Megoldhtó lenne?
ezzel nem értenék egyet nekem az arrow ne mvolt semmi bajom csak az a tény hogy egy olyan dobot alkottunk amiről hamrosan rakok fel majd képet jövőhét pénteken lesz készen a legujjabb:D
szóval hogy ezeknél a doboknál minden számit de csak úgy lehet rájönni hogy midobb és mi vesz el a motor teljesitményéből ha probálgtsz gyártani dobokat...
amugy meg csak onnan veszem hogy jobb volt evvel mert más hol volt a tiltás nekem eddig 13000 ig bepörgött üresben viszont 11000 nél tiltott ennél viszont mikor pakolom a sebeségeket csak 1 esbe probáltam 12 7-800 ig bepörgött az arrow meg 12 500 nál tiltott egyet 1esbe szóval elég érdekes nem egészen értettem hogy az új dobb üresbe miért tilt 11 nél még az arrow bepörög..viszont mégis mikor megyek az arrow picit gyengébb:(
és előbb tilt mint az új kipu....komolyan mondom vannak olyan dolgok amikre lehet hogy nem kapok soha választ:D:D
jah azt vágom a rezoval edddig nem is volt gondom a dobbbal játszotam mindig:P
de a rezo 1-2 helyen kapot kavics felverődést és kissebb horpadások vannak rajta kicsik de szerintem ezek is befolyásolják a teljesitményt :(
amugy nincs véletlenül valakinek tipje hogy az mitől van hogy 6től kb 7 ig vagy valahogy igy van egy ugrás szóval ott szorakozik a motor hogy menne is meg nem is utána meg kinyit a power szelep és megindul:D
hallotam hogy valószinü elektronikai tiltás ez lehetséges?vagy valami más miatt lenne?minden tipet,megoldást szivesen fogadok
ja és ha vanvalakinek valami tipje hol tudnék venni km spirált meg kuplung lamellát azt megköszönném
ugyanis a bakonymotor nem reagál az emailkokra:D

széles útat
az a lényeg ne húzzon semerre, csak egyenesen
ŐŐŐ csúsztak a motorral, jobb oldalán csúnya nyoma van, sebaj azért volt ilyen olcsó
jaja
A villa és a váz egyenesen áll,nézd meg a plexin át a tankhoz képest az első villát,az okés,a fejidom áll nagyon csálén,vmi gebasz lehet a konzollal.
fejidom egyenesbe áll, első villa meg ferdén, és az adatlapodon is
lehet azért mert lejt a beton. A gixer már majdnem feldőlt.
ja most látom indexről beszélsz, én a tükröt néztem
az az RS kicsit érdekesen áll