Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakonymotor-szaki!
(hülye kérdés jön, kapaszkodj!:)
Nincs véletlenül hozzáférésed 45 körüli dugóhoz, de olyanhoz,amiben a csapszegfurat KÖZÉPEN vagyis nem eltolva van?
http://mforce.hu/mforce/cikkek...
itt nézz utána mit csinál a power szelep, mielőtt nagy butaságokat kezdnél terjeszteni.
Ha nem lenne benne power, pont hogy alul lenne még gyengébb.
rockandyroll ! igen kakucsra is van beállítás
sőt a kakucsi beállításom jobb volt mint a Hringes
/am régi rsem eladó ha talán vkit érdekel képet rakok adatlapra/
nah ez lehetséges hogy sokat kap mert ha hirtelen nagy gázt rántok rá ne mcsinál semmit majd egyszer csak megtorpan és vár egy picitt és megindul

már álitottam rajta és egy fokal jobb let most már csak akkor torpan meg ahogy eléri ezt a fordulatott ...
6-7 ezer között nem a CDI miatt van torpanás. Az meg hülyeség hogy ilyen az összes és ez normális, elég nagy baj lehet a szerelőd fejében.

Az valószínű karburálás lesz, azért dadog le abban a tartományban, enyém akkor csinálta mikor sokat kapott.
Olyan erős nem lesz alul, csak jobbnak fogod érezni ha nem torpan meg gyorsítás közbe.
ezt gondold át még egyszer
hát igazság szerint olvastam valahol hogy tényleg kilehet iktatni....viszont akkor folyamatosan gyorsul nem tart szünentet de akkor nem lesz olyan bivaj a gép a felső tartományban alul viszont olyan erős lesz mint a fentiben...
olyan lesz mintha nem lenne benne power!
hát volt már 1-2 afirom a postával....

sőt volt olyanis hogy futár hota a csomagot szintén hegesztés volt és mikor átvettem voln akkor néztem hogy már 1x fellet nyitva hivtam is a srácot hogy roszul csomagolta le és még 2x felbontotta vagy mi? hát nem valószinü útközben valaki kiváncsi volt..én meg visza küldtem hogy igy nem veszem át! a sráchoz visza ért átnézte nem hiányzott belőle semmi szerencsére de mondta hogy ő nem igy küldte el a oboz össze visza horpadva megnyomva ...pfff
azóta inkább személyes átvétel..az a biztos:)

a pólót nyugodtan csináltasd meg és hord :D
huh köszönöm én meg paráztam hogy nah biztos azért mert ......

jah tartom én 7-8 ezren de akkor 8 litert zabál amugy meg csak 4 et:D

bár néha nem izgat :D:D köszmindenkinek
ha kicsit visszaolvasol még képeket is találsz
FAhee Hogyan és mivel?
Azt a "kis" szünetet kilehet iktatni belőle úgytudom.
Rsrambo!a 6-7ezer közötti torpanás tök normális!Mindegyik Rsnél így van!az vmi holt fordulat vagy mi nekem azt mondta a szerelő!de ha utána lő mint a rakéta akk semmi gond!Szval no para tartsd 7-8 felett aztán majd nem akadozik!
én nem hagyom kint utcán ez a legjobb
amit az rs mellé adnak robogót az jó lesz a városba rohangálni
CASCO-nál érdemes mérlegelni, nekem lopták már el motoromat, igaz nem volt vészesen nagy értékű, de elég szar érzés volt...ha nem olyan nagy értékű a motorod, akkor meg se éri megkötni, mert a te tarifáddal számolva (évi 130ezer forint) nem kevés pénz, meg talán 10-15% önrész, ha ellopják. Szaros tárcsafékzár, meg ilyen kis 3000ft-os himi-humi zárak szart se érnek...venni kell egy normálisat 20-40ezer forint között, aztán az már ér is valamit...ilyenekre érdemes még odafigyelni, hogy ne a felnit zárd oda, mert akkor kiveszik a kereket, bedobják a teherautóba és kampó...ha tudod a vázat zárd oda, olyan helyre amit nem tudnak kidönteni/elvágni...
apa nevére lett vna mivel nekem nem adnak ki hitelt
ja tényleg! nem mindegy h kinek a nevén van és h akinek a nevén van annak hány éve van szerződése azzal a bizonyos biztosító társasággal (ha jól tudom)
Az a bizonyos CASCO......
Köttesd szüleid nevére...nekem konkrétan azt mondták, hogy 11ezerrel lenne drágább, mint apám nevére...
Alpok Adria eleje megy 1:56ot a 600al és 2:10et a 125el...szal 15MP
ha magyar vonatkozást nézzük akkor kb. 1:58 és 2:12 között
600al 2perc alá menni a művészet! 125tel meg kb 2:18 alá
egyik sem lehetetlen de komoly anyagi vonzatai vannak
600on használt gumival nemhinném hogy 58at mész...
Új gumik hada kell hogy vki 2:00 alá menjen!
Pályamenők lenne 1 kérdésem .
125 ös Rs és 600 as sportgépek között hány msp körül van a különbség h. ringen és kakucson ?
Fogjuk rá hogy azonos tudású ryderek között.
De mírt nem bízol a postában? Ha megcsinálnád csináltatnék pólót a neveddel és azt hordanám minden nap
(vagy nem ) De valhogy nem tudnánk mégis megoldani?
de nem voltál msn-en
telefonomat eladtam
maradt tesód