Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

60 eFt.
szükségem van egy jó állapotú gyári hengerfejre, akinek van szóljon.
külön mennyit kérnél az idomokért ?
Eladó az Rs-eim. Full pályamotor. egyik 310 ezer a másik meg 600 ezer .....
nincs jelentősége tudtommal.
Nem mondom hogy hülye, lehet valamit félreértettél. Kérdezd meg aztán tisztázzuk :D
Itt 1 pár pályaidomosan!
Én elhiszem h a tied szar volt, nem is vontam kétségbe. De az enyémmel nincs gond szóval nem mind szar.
azóta már v 3x vagy 4x most van benne a 2. dugó
levetted már azóta a hengert?
Vagy csak próbáltál okosat mondani? Nekem küldött 1et ami valóban szép új volt de uccsó méretes!
És még a te kedvedért sem fogom azt mondani,hogy jó munőségü hengert adott!
Persze, hamarosan felrakom ide, OK?
Köszönöm ezt a részletes választ! Amúgy ez egy Talmácsi-replikás gép ennek van valami jelentősége vagy tényleg hülye a gyerek?
Figyelj, az új RSeken nincs betűjelzéses hibaüzenet!
Van szervizkulcs logó (ajánlott szervizintervallumot mutatja)
Van egy piros vészjelző visszajelző, ez két logóval lehet kombinálva:
-kevés az olaj "visszajelző"
-túl meleg a hűtővíz "visszajelző"

e két esetben világít a logók mellé (hőmérő, illetve olajos'bödön' :D ) a piros felkiáltójeles fény. Ennyi meg egy bambi :)
Minden egyéb nem létező hibaüzenet a nemlétező injektor hibájára utal :D
Bocs. Elnéztem az előzmény gombot!
Odavan írva h poweres csak a papírokban van 11kw... A rendszámozás meg nem biztos h kijön 90ből és ott nem 11kw lesz a forgalmiban!
Akkor félrehallottam mert telóba mondta. szal valami f betűs? f-et tuti hallottam
Nincs ilyen hibaüzenet új kasztnis RSnél. Valami nagyon félre néztél.
jah meg 11kw-os
km alapján vagy már volt dugócsere, vagy az rád vár, plusz átírás meg eredetvizsga

én lassan eladom a gépem, 2000res, fém fékcsövekkel, 2. dugóval, 10ezer körül van benne km-rel, bejáratva stb stb, le kell csak rendszámozni, irányár 365, 450be névre lesz írva mindennel meg is áll
Esetleg kép?
Biztos vmi ilyesmi. De valami konkrétabb dolgot nem tud valaki? Havernak kéne már itt hisztizik...
Szia Ata! Láttam a képeiden egy Kék Rs-t nagyon szép! Véletelne nemtudod megadni a srác számát mert érdeklne a motor! előre is köszi!
Hogy nem minden döfi?
nekem is ilyen hengerem van, csak én trojáktól vettem magamnak tavaly. nincs a méretével semmi baj,rendes alapméretű dugó kellett bele, nicasil is hibátlan. és már 8-9ezer km-t raktam a hengerbe, és nem "deformálódott".
uj kasztnis rs-nél mit jelent ha kivillan az hogy : EFI?
Eladás oka: jön a baba!