Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adrenalin :
Megadod az msn címed ? Vagy felveszel ?
Elado az rs-em. A racing talicska 400e forint a másik 250 ezer.
Az a gáz, hogy gecire beszitált most!
De nem az első szitálás volt ez!
Egyszer-kétszer beszitált már, de azok elég kicsik voltak!
Ez a mostani viszont igen csak nagyra sikeredett!
Senkinek sincs akkor a mociján ilyesmi?
Nektek nem szokott beszitálni?
NEmtom már hol találtam ezt a képet
ezt a képet én csináltam
Ez a Ricsié és ő pályán használj mig ti közüton. Nekem ugy van hogy egy kis gumilap van vágva a kormánykiflihez és ezáltal nehezebb elmozditani a kormányt, nem rázkodik annyira...
Ezen van...
Nekem is volt egyszer ilyen és elmentem egy motorosboltba ahol föl is szerelték volna. Bevittem a motort, megnézte és azt mondta erre nem lehet rakni, de ha mégis lehet át kéne alakítani rajta ezt-azt... Olyan magas árat mondott, hogy inkább hagytam az egészet...
Szerintem egyikönknek sincs :)
Kormáynsulyunk van csak :) De én azt is érzem mert nekem nem volt rajta és miután ráraktam oriási egyenesfutása lett a gépnek..... Egy csomoszor elengedett kormánnyal gurulok... Persze csak a kihalt utakon :)
Srácok lécci segítsetek!
Ma kibaszott nagyot szitált a kormányom, és eldöntöttem, hogy veszek rá kormány lengéscsillapítót!
Melyikőtöknek van fent a motoron?
Véleményetek?
IDDQD IDKFA
Duke Nukem 3D
Doom
Bolondság
Lenne mit mesélnem a mi osztályunkkal kapcsolatban, de az durván off lenne
fiatalság..
Nem tudom, de nem lehettem túl sok
Infóórán mindig azzal nyomultunk a word helyett :D
A legelső UT-t már csak akkor ismertem meg amikor már eléggé kifutó cucc volt, a későbbiekkel játszottunk többet inkább
leirom mik vannak eladó cuccok rs-hez 122-es. Komplett blokk hengerrel. 122-es reszelt henger 25 e forint, kis helyen kikopott a nicasil de honolás és kész. 122-es folytott henger zsir uj 30 ezer. Gyujtás, trafó, hütő, rezonátor, vezetékek, gumi, membránok, olajok, olajtartály, hengerfej , hütővezetékek, hűtővíztartály , hengerfejboritás kitámaszto, hátso lámpa, végkiárusitás .....
h áhány éves voltál te akkor mikor aza játék ment? :D
unreal
sztem egy 100-ast simán elkérhetsz érte
egyszer láttam komplett eladó blokkot
az is '03-as volt
de abba csak 6500km volt
110ezer volt
Eladó egy komplett blokk alkatrésznek .... Aki jó árat mond az viheti. A blokk 03-as 9000km-er mindene megvan...
Most nézem mennyi féle szín van :) szerintem a piros jobban megy a fekete mocihoz és piros felnihez .
O de hülye vaok . Most izzo a téma :) Az már mult idő . LED kell
2
:D:D 520 ft os csomagba hány db volt ? :D
2500at adtak érte én meg vettem 520ért
most nem megérte ?