Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem ebbe kék fólia van. de lehet, hogy nincs igazam.
Nem tudjátok mijen izzo kelll a Pupos rs km orájába és ford. számmérőjébe ?
Szeretnék venni ijen kék izzókat.
Igen, régen sokat toltam vele :)
De már előtte is használtam ezt a nicket, nem ez inspirált ebben a rendkívül fantáziadús nick kitalálásában :)
Ja hogy a nevem.... értem :)
Kicsit korán van még, meg eleve most is épp egy poker tour-on ülök, most csak abban tudtam gondolkodni
Meglehet hogy beázik a légszürő és emiatt nem kap elég levegőt a motor.. és ezért nem megy.
Írd be a gugliba(ami a barátod:) hogy u.t. és maglátod.
hogy milyen tournament?
A gyertyapipa.
tournament?
Hmm úgy néz ki nehezemre esik pár értelmes mondat megfogalmazása....
Miért nem lehet ezeket szerkeszteni?
Nekem a rotyogómmal történt ugyan ez, egy hatalmas esőben kellett volna hogy hazahozzon szegény, de ugyanezt játszotta.... Azóta sem jöttem rá, hogy pontosan mi is ázhatott be rajta pontosan
persze
2005ös rs re jó?
arrow eladó
ár:30ezer
Ez durva ....
Nekem akkor volt ijesmi mikor egyszer eldugult a tanksapkám . Vákum lett és nem folyt le a benzin . És leált rángatott stb.... azután rájötem a hibára sok töpizés után
De el nem tudom képzelni mi kaphat a motorodnál vizet.
Jártam már én is hasonlóan, brutális nyári zápor kapott el,egy darabig semmi gáz,aztán 9 felett csúnyán szaggatott,majd kis fordulatról is alig akart menni, kihagyott a gyújtás,elgyengült és hasonlók, de én sem találtam meg a hiba okát.
Helóka!

Elmotoroztunk ma a Tisza tóhoz. Jó volt minden, nagyon fasza volt, nagyon élveztem.
Az egyetlen bökkenő az volt, hogy baszakodott már megint a motor.
Esőbe jöttünk haza az M3ason, kb 10fokban. 120-130 megyünk folyamatosan és egyszer csak leesik a fordulat, leáll a motor.
Kuplungod gyorsan be. próbáltam újraindítani, nem ment.
Megálltam, aztán próbálkoztam a beindítással. Nem akart sehogy sem életre kelni. Szívató be, próbálkozom, próbálkozom egyszer csak beindul. Húzogatom a gázt, és nagyon furcsa hangja volt. A fordulatot is érdekesen vette, de elég hamar meggyógyult és mentünk tovább.

Pár perc múlva megint megtörtént ugyan ez.
Utána nem mentem többet 90nél, és megint megtörtént egy 10percen belül.
Aztán elállt az eső, ahogy közeledtünk Pest felé egyre szárazabb volt az út és onnantól kezdve hogy nem volt víz, egyszer sem állt le, nem volt semmi probléma.

Szerintetek ez miért lehet? Vizes lett a gyertya vagy mi a bráner? Jó lenne ha ilyen nem történne többször, de mivel 5letem sincs h mi lehetett az, semmit sem tudok tenni, hogy megelőzzem a dolgot. Ne menjek esőbe, mi? :D
35e ft-ba vihető a csö.
Na azt még megvárom mennyi a várandó munkadij ?
mindjárt hétfőőőőőő ohh yeah, talán szét lesz szedve a gépem. A héten ha minden igaz már tudok mondani valamit arról hogy hogy néz ki a wössner dugóm 4000km kíméletlen km után :))
Értem, és köszi a választ.
Mert az olaszok basznak rá,hogy karcos lesz vagy sem.ennek nemvolt meg a zacsija sajnos.ennyi.
Kössz, de kétlem hogy olcsón odaadnád a kipufogót Mennyibe kerülne mégis?
Miért ilyen karcos?
mennyibe kerül?