Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van zsiruj arrow chalenge rezóm apriliára.elég komoly motyó.mindamellett zsírúj.
hát attól függ milyen kell mert van full folytatlan meg van olyan mint az arrow üveg gyapottal folytott de nagyon állat..meg van az alu verzió ebből van folytott és folytatlan.a folytott 11500-12000 nél tilt a folytatlan 13500 ig bepörög de ott már ugysincs ereje a motornak :D de azért vicces....
akkor van a folytot karbon arrow nekem ez 12500 nál tiltott....
a folytatlan alu:10 000Ft
a folytott alu :11 000Ft
a folytott karbon arrow:20000Ft

a karbonos verzióból ez az utolsó nincsen több aluból viszont van bőven:D
De ha valaki különlegeset szeretne az is megoldható.Pl:rs 250 dob
EZEK csak dobok nem rendszerek!Ha esetleg valami gebasz van kicserélem nagyon szivesen.
irj a emailomra és megbeszéljük a többit.
Na 17 ezer km nél járok és lassan készíteném fel a mocit a következő szezonra ( lánc , lánckerék , fékbetétek cseréje , olajak bowden stb... ) a dugóm még gyári .
És kicsit ciripel a gyűrűm , vagy a felső tűgörgő . És gondolkozom a dugócserén . Tudom hogy sokszor ment már itt a vita hogy meik dugo a jó/szar.
Wössner és a Wertex között gondolkozom . Ki mivel jár a 2. közül és kinek mennyit ment el ? ( vagy hány km . nél jár ? )
Köszi mindenkinek .
Tényleg igy egyszerre nézve a kettőt más .
Azt hittem hoyg csak annyival más hogy a fejidomjában 2 légbeömlő van a régebbiben . De itt nem is a fejidomban van legalábbis nem a fényszóró mellet
teljesen más
A fejidom nem egyeforma ? meg a plexi ninscen kifurva tehát lehet variálni . De ha ennyire más akkor mindegy..
az övé 99-05....
plusz még nem is az én számom
az pont jo haver pont annyit adna ki érte :D:D
sztem nagyon jól néz ki :) Egy tizes szerintem megér
de akinek van az irja már be köcce
nahh akk kapcsba lépek vele :D köcce
Mito 7 gang nak van sötétített.
Sürgős lenne 96-98 közöttiévjáratú rs-hez plexi!nem baj ha használt!SÜRGŐS plz irjon akinek van
hát szentem most tavaszig marad igy!utanna meg nemtom h mi lecc majd max menekülök a rendőrök elől
Sárga felnicsíkot neki Ezt akkor csak pályán fogod használni nem ? vagy ezzel jársz utcán is ? vagy idomcserélgetés?
persze h marad hülye lennék levenni.... ROSSI 4ever!
ez hülye kérdés volt... rossi fan
jól néz ki... matrica marad?
tudnam, h miota vagy te 22 eves :D
Úgy nézki nem sokára meglesz a motorom Ilyen faridomot honnan lehetne szerezi?Amin nincs ülés de a lámpa helye megvan? Értitek?
1 komment vissza
végre megkapta az új ruciját a moccom
Kössz, de ez a kipufogó nem nyűgözött le. Bár tény, hogy olcsó, de nekem a motorom 9.000-nél többet nem forgott le vele persze nem biztos, hogy a kipufogó hibája, de én arra fogtam