Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a rezó magába mennyi? csak mert a hangtompító az nem rsre való...
ha kell valakinek akor írjon!
hali eladó egy arrow rendszer rs 125 re!
Enyémen is rajta van az a "by La Moto" felirat meg a dellorto-s matrica is ugyanolyan :
Lassan-lassan csere szép rs amugy...
a kuplungkosár kopik ahogy a lamellák oda- vissza mozognak, és mivel egyre nagyobb úton tud mozogni a kopás miatt, azért hangosodik a csörgés. semmi baja nincs tőle egyébként.
16100kmnél járok, és hangosodik a kuplungom. Behúzott kuplungnál semmi zaj, kiengedettnél meg picit hangosabb mint volt. Futurán detto ez volt, egyébként normális?
Hát ez nem egy Ducati sajnos Emzoli:D nem tudom mi lehet ez!Csak most jött bele eddig nem volt!Amugy kb 3000-6000-ig hallani!Utána nem tudom lehet h csak a fordulathangja elnyomja!Nem tudom!De csörgés a powerszelepből nem jöhet nem?mert az lassan tisztításra vár mert azt mondták kb 5000km-enként kell tisztítani.
Sziasztok!
Régen jártam erre de sok dolgom van mostanában!

Így van jól láttad Rocky, Dézit brutálisan meggyilkolták múlt héten a két gyanusított fotója is felkerült az iwiw-re.
Szegény lány pedig nagyon csíptem
arrow rezo és a dob gyári!nahhh!igy a joo
forditva boccs
de a rezód az gyári ?
a dob!a rezon nincs rajta hogy arrow!
rezó is van hozzá arrow vagy csak a dob ?
karbit má eladtam!de még mindig van egy arrow kipufogom!20-ér vihetitek mostmá télleg,csak kéne nagyon a pénz!
nem csak üresben csörög?








Mer' akkor szárazkuplungos:)
Hát Rsman én nem tudom!Én inkább arra gondolnék h vmi széteshetett benn a nagy fordulatok miatt.szétrázkódott vagy vmi!Mert ez nem rezgés inkább csörgés:(
karbid megvan még? 10 a legalja?
http://www.youtube.com/watch?v...

Nézzétek meg hogy veszi a lapot :)
Gabaaaa, az én motoromban is csörög valami....de csak egy meghatározott fordulatszám tartományban,és ez azért van mert valameliyk alkatrésznek ugyan az a fordulat nemtom mije:D és ezért rezeg...
Nekem 34-es karbim van a 6ot kényelmesen becsókolja!
HI
1995-ös RS (kockalámpás) ledes lámpájáról leszakadt a féklámpa vezetékem és fingom nincs h hova kell visszatenni tudom h nagy kérés de valaki akinek ilyen van nem venné ki azt a 2 csavart és fényképezné le nekem mert nemsoká vinnem kell műszakiztatni...
Köszönöm!
Hali!Vmi baja van Rsemnek!nem tudom mi az isten de vmi csörgő hang jön belőle!meg meg mintha a kupplung kicsit csuszna!Lehetséges h abba esett szét vmi?mert a dugattyú elvileg nem csöröghetne mivel nincs benne 3000km és a teljesítménye se változott a motornak!csak idegesít az a kibaszott hang:@ szval vmi tipp?előre is köszi
hogyhogy eladod?
Nézegettem kitettem parkolóba Csak kicsit fiatalabra vágyódom