Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt is egy értékelhető pont, Jocival 3an megérthetjük egymást!
jaa, és a szülők-nagyszülők soha ne mnéztek félre.. uggyan már.. ott is mindig kiderül hogy volt egy hetyke legény, vagy csinos menyecske aki kicsit bekavart..
nem tudtam
nekem ma a szakácskodásból elegem lett xD én forgattam a húsokat a grillnél izgalmas volt ...
Hmm, melegfelvonulás?
Én csak azt mondom, amit látok itt a városban, ex barátnők, barátaim exbarátnői, szomszédok, haverok, ismerős csajok! Mindről vannak történetek!
Jó értettem én, csak ezt meg kellett veletek osztanom.
szerintem tudod hogy szakács vagyok...
felvettelek...
mért mit dolgozol ?
Nem rád céloztam, csak vissza akartam vágni valahogy! Nem vagyok balhés fajta, csak ha felmérgelnek!
És te meg idővel rájössz, hogy tévedtél
De nem baj ez! Volt idő mikor én is így gondoltam-éreztem.
Gondold csak végig... Ottvan a családod,szülők-nagyszülők!
Van még tisztesség, csak kurva nehéz megtalálni...
Erről egyszer személyesen szívesen folytatnék egy rövid eszmecserét.
nekem ha rámjön kiveri ádám...
terméazetesen nem mind. de! kurvasokról tudom, hogy csalja a fasziját, meg 1 csomó miden. ha emberek között dolgoznál nekedis más lenne a véleményed....
(Csak megjegyzem 100%-os a helyesírásom. Kivéve amikor nem. De suliba az volt. )
Joci! Nemvagyok szüz! msn:janaboy016@hotmail.com Rem megértjük egymást!
rengeteg olyan kifejezés van a magyarban, ami valamilyen módon a kajával kapcsolatos. például amikor perecelsz egyet. Vagy elmész csak úgy céltalanul kolbászolni a városban. Vagy rizsázol valakinek, például abból a célból, hogy később megrépázd, de az is lehet hogy ő meg utána megmogyoróz. Ilyenkor nem kell sokat tökölni, ha egyszer már lekenyerezted. Veled ne kukoricázzon. Persze ha kurva, akkor tejelned kell, mert kisajtolja belőled, ezt általában előre le is vajazzátok, amikor még úgy be vagy sózva, hogy borsózik a hátad, és nem gondolsz arra, hogy utána annyira fel leszel paprikázva, hogy majd' becsokizol. Kábé. Most persze lehet azt mondani, hogy "ez elég gyengus volt". Tudom OFF dee én erre elhárítólag közlöm, hogy nem ér a nevem, káposzta a fejem. És ha erre nem tudsz mit mondani, akkor mákom van...
Kezdek rád nagyon felnézni, minden nő kurva! Csak arra valók, hogy amikor rádjön, akkor alkothass valamit!
Magyar Tudományos Akadémia felmérése szerint, a magyaroknak, mint népnek, van egy sajátos írási módja, amit az igazi magyarok ismernek, tudnak, és alkalmaznak, és tudatlannak tekintik azokat, akik nem helyesen használják azt! Kembridzs nem magyarország! (bocsika)
Hogyne szabadna.
Nemsokára ünneplem a 3. x-et
és gondoltam, hogy még nem kúrtad meg... szűz vagy még?
majd rájössz idővel, hogy minden nő 1 kurva.... ne értsd félre de így van. sokkal gusztustalanabbak mint mi férfiak...
Na bocsi h beoffolok a fenn a kéz közbe, de: A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nicns jlneestõgée aannk mkénit
rdeeözndenk el a btûek: eyeüdl az a fntoos, hgoy az eslõ és az uolstó betû a hlyéen lygeen; ha a tböbrie a lgnoeyabb
özeássivsazsg a jleezmlõ, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az
erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzonytéik.
Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysresáíi fmonisáokgkal !
tőlem meg a lakhelyed van 15percre xD

Joci fent a kéz !
Balázs oda is kivan tévve persze! Joci az csak rám tartozik
nah akkor dobjál képet a pinájáról. nemhizsem el, hogy nincsen! vagy még nemjutottál el odáig?
Szeretem!
Joci mert szeretjük a puncit
ez a beszéd! ádám öcsémé meg a gatyájában :)