Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Monnyuk az ölbei p20 r ben vertex van, 50 loerő, tizenezres fordulat, léghűtés, szal van igénybevétel,és csak ritkán ragad.
LÉPTETŐVILLA...
hello:
van összesen 4db lengövillám, jó állapotuak.
Wossnerrol rsata t kell kerdezni vertexrol meg tyt et kellett volna.szvsz wossner ok vertex nem.
Wössne + Vertex hengert tudok venni!
Szerintetek melyik a jobb?
Tapasztalatok esetleg?
Misoc!
Esetleg jó állapotú léptetővilláid nincsenek?
Ha vannak akkor mennyiért?
Köszi előre is!
Még esteleg tudok 25000Ft-ért Wössnert!
Az mien?
Az ambikát felejtsd el,de sürgősen!
ha mindenképpen magyar utángyártott dugót akarsz, akkor keresd sajtos szűcs jánost(szeged) 20 938 37 69. Ez az öreg gyártja jelenleg a leg jobb dugókat szoci motorokhoz, az ambika meg sem közelíti, sem minőségében, sem anyagában, sem megmunkálásában. Nemtom gyárt e rotaxhoz,de ha igen,akkor ez jobb választás.
ne!egyik ismerősömnek ilyen volt a 25ös TZR be és 340km után gyűrűtörés!és nem forgatta 4e fölé.de ez cs 1 jótanács te tudod
Szia. Nekem egy rotax 123 as pegasoban volt. Én 10000 km körül raktam bele mikor eladtam, és ha jól tudom akkor mostmár a 15 höz közeledik vele a srác, és azt mondja,hogy tökéletes. Szal rosszat nem tudok mondani rólla.
APRILIA RS 125 rotax 123-122 alkatrészek eladok:
extrema: rotax 123:-bontott blokok,váltok,kuplun,stb, bendix,önindito,müszerfal,idomszett,elsötelo,
feszab,ül
tegyél fel 1 mz váltót az legalább érezhető is:D ha nincs más
Szevasztok!
A véleményeteket kérném!
Tudom hogy Rotax 123-ashoz való a gyűrű, de az most nem számít, mert van nekik 122-hez is!
Az érdekelne, hogy mi a véleményetek erről a hatalmas márkáról!
Érdemes bele rakni a motorba?
Váltokar kell amivel váltasz tudod ott a bal lábadnál
váltókarom van, szólj ha kell!
na most váltókart vagy váltót keresel?
srácok... nézegettem gumit találtam pirelli corsát 19e csak az hogy 2005ös a gumi de új szerintetek az még jó ?
Keresek váltot akinek van irjon váltókart.
Helló Bakonymotor!
Mennyiért adod a hengert?
Van dugód+léptetővillád+hajtókarod is?
Ha tudsz akkor egy e-mail címet adhatnál, vagy a honlap címet!
Köszi szépen!
látod a Vertex Hungária kussba van
eladó, zsir új rotax 122 es henger.
A Vertex Hungária kamaza volt
Nagyonjó! Te vagy az elsöszamu tanitvanyom!
Akkor nyugodjanak bekeben! Abban a kamazban lehetett nyomaték ha ennyivel tudott menni.