Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát kb,de nem tűnt fel neki,hogy vmi kimaradt egy ideje? Okos lány lehet...
hát baz ez beszarás
Nem kérdés,vedd el és neveld fel más kölkét...
14 hetesen már nem lehet elvetetni,vazze menekülj!
bazz összeismerkedtem egy csajjal akinek 2hónapja volt csávója 20éves nagynjólnzki.összejövőbe vagyunk. fájt a hasa már rgebbenis de most elment dokihoz. megállapították 14hetes a baba, 3hónapos a csajszi ped vékony éés elég jó alakú.mos baz mia szartcsináljak
bocs csabci nem neked akartam irni:D
arrow challenge rendszer eladó minden tartozékával. email: rsatta[kukac]citromail.hu
Köszi szépen, én is tökéletesen meg vagyok vele elégedve, de Fucky oda RR-ével jobban megvok!
neked meg gratula:)
nem rossz az a cbr... utcára bőven elég... csak mindig jön valami nagy arc aki fikázni kezdi pedig mászkálni tökéletes vele
Köszi szépen, te meg az asszonypajtársra Jóéjt neked is
szép moci vigyázz rá!
jó éjt
Háát sajnos AF1 off....aztán így olcsóbban jöttem ki az egészből, ismerősöm a szalon tulaja, aztán baráti hitel, olcsó szervíz, garancia szinte mindig megmarad(csináltatott dobra is), alacsony fogyasztás, és ÚJ(!), annyira nem is megy rosszul, nekem elég...egyenlőre!
miért vettél cbr-t?
hát ha visszaolvasgattál akkor todod h nem!
csak fényképeztem!
Júúúj....gratulálok! Mostmár apunak hívjalak? Vagy magázzalak? Az MV amúgy a tiéd? Visszaolvasgattam!
jah jut eszembe 1 hete vőlegény vagyok :)
Gyere le vele karcagra....nővéred hozzad
Értem mester!
nagyonjó nagyonjó büszke vagyok rátok fiaim!
A pinát szeretjük, azé van fenn a kéz...
nah itt volt a hiba : mikor megfordult visszament hozzátok. nem kellett volna visszamenni hanem azzal a lendülttel lefejelni a buzit...
amugy meg minnél több van annál több nő jut nekunk ezt ne feledjétek...
kivéve ádámnak....
Nekem 8 csak kerüljenek el engem... Bár Norbi mesélhetne egy story-t!De röviden elmondom...Lementünk bulizni egy helyre,Norbi szól ,hogy bemegy táncolni picit,mi addig meg haverommal kint ültönk a bárnál,erre az tvesszük észre hogy Norbi mögött megjelent egy csávó,és elkezdett alékeverni HAverommal egyből integetünk,hogy forduljon meg,de ez a hülye csak táncol tovább és nem vezsi észre mi folyik mögötte..Majd egyszer csak leesik neki a dolog és megfordult,te hallod oylan feje tmég nem láttál szerintem Egyből visszafordult és gyorsléptekkel odajött hozzánk... Kúrva nagy volt...MEgtalálta a kis cigányt..
megbeszéltem a szerdai kardiót.... ecseri uton tali?
Kész a Zxr!
mi bajotok a melegekkel?