Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez Kunmadarason volt...
Petye,és akkoris az elakadásjelzőt kerested mikor letetted lapra mi? Én meg rettegtem ott bukó meg midneféle ruha nélkül...Nem baj az old spice bizonyított
a pályán aludtatok? vagymi?
de ott csak véletlenül csavartam rá a gázra! Az elakadásjelzőt akartam bekapcsolni hogy hátulról ne verjenek minket telibe, és ahogy próbáltam elérni az ujjammal az elakadásjelző gombját, közben véletlenül rácsavartam a gázra
Most aztán jól kibasztam veled, mi?
jáááá ez a kép a legdúúrváb basszátok meg..Ez kajak ÁÁ
Nem elég, hogy zsidó, cigány is mert szidja a barátját, de ami a legrosszabb, melegfelvonuló....
Gec..tolás után lepergett az életem Andris mögött...
Wáááá tudom mit mutat,sztem ez az a pillanat mikor a 2.célegyenesnél megállt egy cigánynak a motorja!És ügyebár a cigányok ismertető jelei,Norbertban alias Fucky...mind megtalálható
zsidoooooo
Sütiiii,hogy vicsorgok Dávid meg megint mondja a hülyeségét,biztos mutatta ő Rx-el hogy csinálná !
A tipikus zsidó ismertetőjelei= TOOMMII alias PUCU16
Na ma megváltam az rs-től sajnos. Fasza motor volt. Viszont az új szerelem máris kialakult az r6 személyében
De! Sot ugyanezen a sarkon!
aprilia rs 125 2001 maradék alkatrészek:
gyujtáskapcsolo,bovdenek,hütö,kipufogó,tel
o,ülések,tank,oldal idom,karbi,
power,kormánykapcsolo,feszab, stb....
ilyen porsche-ja van főnökömnek, csak fehérben. Ciki vagy nem, de simán lenyom vele autópályán
Jocirs ! Csak nem olaszországban, konkrétan Bibionéba készült az Mvs képed? Mert én ott fényképeztem le egy doszt ilyen Agustát.
Hali JociMV!
Ez "sima" F4 1000, vagy F4 1000R Massimo Tamburini ?
Nagyon szépen néz ki!
ezt most vettem :) nyugi, részletre!
JociRS!
Fényképezgeted az MV Agustamat!A fene a pofádat!
Joci hát egyesek szerint hülye vagyok! Mások szerint van Vér a pucámba (barátnőm szerint jah)
Adrenalin 4500 volt a kuplung bowden! Deutángyártott!
Mennyibe volt
vérRs
van vér a pucádba...
vagy csak szimplán hulye vagy...
holnapra eldöntöm
igen normális
hi meggyüttem