Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talma ma 45-ös időket ment a Kakucsringen egy Yamaha R125-össel!
Normális mert nekem majdnem tele volt és mégis villogott...
www.italmondo.hu énis onnan rendeltem! de hivd fel őket! 1nap alatt ottvan
Hy all.
Tudna nekem valaki rs 125höz 2004eshez kupling és gázbovdent
Köszi!
Akkor majd msn-en!
Felvettél szerintem is... És kérdezz bátran, ha tudok, válaszolok!
Hali!
Az normális ha még kb félig van az olajtartály és már jelez a lámpa, meg a kijelzőn kivillan a kis kanna?
(persze csak akkor ha el van döntve a motor... de akkor is idegesítő, hogy akárhányszor a kijelzőre nézek rámjön a szívbaj, és már egy kisebb kanyarban is bevillan...)
Halihóóó!Végre megtaláltam a gépet,picit nehéz volt Tökkel ütött látom haza találtál milyen volt a nyaralás (Bence)!4-kor zúzok haza énis
engem is elkaptak tegnap.. :) A főtéren elmentem a haverok előtt "picit" nagyobb gázzal, már lassítottam, amikor az út mellett mocisrendőr volt.. Utánamjött, levillogott. Elkérte az iratokat, megkérdezte hogy megy a gép, aztán jó utat kívánt és elment :)))))
Éljenek a rend éber őrei!
Mintha olyan sok aprilia+skoda gyár lenne MO-n.
Eladó Aprilia RS125

Linkek és képek:
http://www.hasznaltauto.hu/2200920_aprilia_rs_2004

http://www.kepesmotor.hu/aprilia/i?p=99207&c=2460
AZ ÁR IRÁNYÁR!
Érdeklődni lehet:
msn-en(adatlapomon van), e-mail-ben: szoke.csabkukacgmailpontcom vagy itt a fórumon.
Akit kicsit is érdekel a gép nyugodtan vegyen fel msn-en, vagy írjon e-mail, megbeszéljük.


nem jött be neki.
Képzeljétek ma hogy jártam! Megosztom veletek! egy olyan 30-as éveibe járhatott a fakabát aki ma megálitott! Aztmondja h ez a motor ugye külföldről lett behozva! Mondom igen! erre ő akkor adjam oda a vámpairokat!
-hát az nincs a motornak
-akkor elveszem a forgalmit
-én erre válaszul mert a te Oktáviádat tán itt gyártották az országba!
erre vállszul kaptam h nem énmeg elkezdtem mondani hagy lássam akkor a vám papirjait aztfelelte nincs mondom akkor kérem szépen a forgalmit! Nemkell mondani milyen ideges lett a tag! És mondta h inkább huzzak el mig felnem jelent!
emzoli küld már el a tel.számod apu e-mail címére. lenne 2t-vel kapcsolatos szakmai kérdése

501tuning@citromail.hu

köszi
29-30-án Fucky-val megyek kakucsra
valaki holnap megy kakucsringre?

vagy valamerre gurulni egyet?
Hali!
trakee ha minden igaz akkor felvettelek msn-re ha nem baj!
Szeretnék tőled kérdezni a power szelepről ezt-azt...
Sokhelyen készítenek minta után.. pl Bp 1138 Váci út 168 06 1/270-2294 vagy pl celldömölkön 06/30 947-5135 cma@cellkabel.hu ára elvileg 2000 Ft/ db 900 Ft utánvéttel... Minta alapján ők is bármit...
jolvan , már kezdtem kétségbeesni
Felöltöztettem szépen a fiut!
elötte + utána csizma :D
fuckyRS ha itt vagy jelezz.
zokni+papucs...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
de szép RS-ek, főleg a kék