Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atával fleseltünk egy pöppet ma!
Köszi szépen!
nem lesz, eskövő miatt elmarad.(halál komolyan)
kík azok?:DD
De azt hiszem h Fucky-nak van, mert nekem ajánlotta csak már megjött az új
Itt Kanizsán rendeltem ismerősnél régi yamaha boltba de elég hosszú időbe telt még meglett
Hol vetted ?
Nekem is nem rég elszakadt, 4000ft volt bele az új...
Sziasztok .
Ma elszakadt a km óra spirálom .
Nincs valakinek egy felesleges ? Szivesen megvenném
Keresd az AF-1 fórumban trakee-t!
Hello !
Azt szeretném megkérdezni h egy normál állapotú nem agyontuningolt Rs 125-s motor hogy megy végre és menyi az utazó sebessége ?
Ádi! Nem tudod véletlenül hogy lesz e Tiszacsegén valami verseny?... tudod mint a régi szép időkben.
Hali!
Valami Power szelep professzor adja már meg az msn címét vagy ide írja már le legyen szives, hogy mit érdemes megnézni és hogyan a powernál ha nem akar nyitni rendesen...?
heló rendszámos váz kellene nekem aki tud segíteni annak: ubul_kutya@hotmail.com
Fiuk nem akarok bele szolni de !az már régen rossz lenne ha ar rs főtengelyét derékszögelni kellene !
Hali 07rs125!

Láttam, hogy árulod a motorodat. kaphatnék egy msn címet, hogy ott kérdezhessek? Köszi előre is!
mondj derékbőséget és megnézem h jó-e rád
184cn,és 95kg. Ennek nagyja hasban
rám az XS-es pont jó szerintem rád jó lenne az L-es 186/80 vagyok és bőven jó rám ez a ruci
esetleg egy mérettel nagyobb?:)
jah és L-es méretű
ELADÓ: Shox Team bőrdzseki 19.900Ft
új ára: 39900 Ft.

Marhabőr sprorttúra dzseki köynök-,váll- és gerinc CE protektorokkal, rövid- és teljes összekötő cipzárral, kicipzározható thermobéléssel, hímzett logókkal. Két külső zseb és egy belső zseb. Mondial és Team nadrággal egyaránt összecipzározható.
Szinte új!
125 ös rs re bocs kimaradt!
hy all egy 96 rs re valaki tudja véletlenül hogy komplett válto kb menyibe kerülhet?én max 150 ezerre tippelek!
MI az msn-etek újfiúk? Fotogalériába csak 5-öst adni