Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én arra h a puncit szeretem! Ti?
semmire csak nehézkesen megy az írás
Tyt éppen norcit szállította mikor utolérte őket egy kamaz 172,37km/h val és szétloccsantotta az agyukat.
Tyt remelem aze nem irsz mostanaban mert a mótoron rohadsz es nemazert mert tortent vmi
Tavaly tavasszal
hej joci az adatlapodban bnőd vattacukros képe az ittvan egerbe az egri várnál:Dmikorjártatok erre am? tudommár rég ez a kép van:P:)
remélem izomlázad van zsidó!
lehet bele, megvan a helye.
Ha teljesen épp, akkor kompletten cseréld! Kopott alkatrészeket nem túl szerencsés "párosítgatni".
huuu!találtam váltót! szerintetek cseréljem ki kompletten az egészet vagy elég ha azokat a fogaskerekeket cserélem amiknek szétment meg letörtek a fogai?
Attól függ milyen a henger
Sztem tuti lehet, nem is nehéz
Raktam fel pár képet a mai naprol fotogalériába
A széntartalom növekedésével nő a vas keménysége (gyémánt is szén) viszont a fémrácsot a beépülő idegen atomok gyengítik,ezért sokkal ridegebbek, kevésbé alakíthatók.
Elvileg ezt részletesebben is tudnom kéne
BagiZsoltvagy valaki aki ismeri a gépet tudjátok hogy lehet-e bele powert rakni? amit linkeltem ezüstszínű rs
"Az öntöttvas a vas öntéssel előállított ötvözete, mely szenet, szilíciumot, mangánt, foszfort, ként és más összetevőket tartalmaz, 2%-tól 3,6% széntartalommal, a szén grafit vagy cementit alakjában van jelen az ötvözetben. A szén tényleges formája az öntvény lehűlési sebességétől függ. A lassú lehűlés grafitkiválással jár. Ötvözők hozzáadása is szerepet játszik: a szilícium a grafit kiválását segíti, a mangán pedig stabilizálja a cementitet.".....

"# Szürke vasöntvény Lemezes grafitot tartalmaz. Nevét onnan kapta, hogy törete a grafit miatt szürke színű. Ez a leggyakrabban előforduló, legegyszerűbben gyártható öntöttvasfajta.
# Gömbgrafitos vasöntvény A kivált szén alakja gömb. Emiatt a szilárdsága lényegesen meghaladja a szürkeöntvényét,"

Magyarul, ahogy gondoltam, csak gyártástechnológiai a különbség,a göbgrafitosat egy előre meghatásozott görbe alapján hútik le,akkor válik ki a grafit, ennyi a trükk.
Negyedórát mi? Rohadt zsidó!
mire jelentkezel?
attól függ mit! srácok! mindennek megvan az ára!
Hali MB80!
Sajnos nem találtam meg a vaterán!
Lehet hogy most nem hirdet!
Oké!
Akkor megnézem a Vaterán!
Köszi az infót!
Ilyen hamar se végeztem még útlevéllel mint ma 15 perc 6:30-6:45
Hali!Írjatok ha fent vagytok...elmennék veletek,megnézem mit alakítatok,ha nem gond
nagyonszépen köszi az infot:) nemis olyan drága:)
KÉZFELTÉTELLEL