Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hubazz... hát nem irigyellek :S ahoz képest hogy csapszegnek indult.....
hát ja jól mondja Ata. Henger Bakonymotor , többi Pinkmotors tól .
jöhetnél pedig,mert nagyon jó kategória... meg már annyira kevesen indulnak megint hogy lehet megszűnik
kellett neked kopogós motorral járkálnod... henger bakonymotornak van, többi cucc meg pinkmotors.hu
Ááá....Még pályán se voltam vele,most lett kész..most megcélzom a 8-ai kawa napot..gyakorlás ezerrel..
Fogsz indulni a Dunlop Trophyban?
Kész a Zxr
Szevasztok!
Ki tudna segíteni?
Nekem kellene Rotax 122-hez:
- Henger
- Dugó
- Hajtókar
Ha valaki tud olcsón újat, akkor lécci írjátok márt meg!
Ugyan is kikopott az alsó tűgörgős csapágyam, és az megrendezett ott mindent!
Jól szétbaszta a henger falát, meg a dugót is!
Köszi szépen: Béci
figyi nekemis csak ez a döntő hogy rendszámos mert nagyon kipofoztuk a kicsikét inkább belül mert nagyonsokat költöttemrá:) félek hogy annál nemlessz minden rendben.Sose úgymentme motorozni hogy jaj defosokmerre lehetnek zsaruk, csak ha megláttam akkr netán lekanyarodtam jobbra vagy balra mielőtt igazoltatnának.Csak így nemis tommár 4xre vagy 3xra nemtommár küldtek volna padlóra a köcsögök így már nemolyan nyugodtan mozdulokki motorral eggyüt:)
Ubul tanuljál meg helyesen írni, te gyökérgeci!
Hello ***Mr.Yamaha***!
Tied szebb ennél a gépnél , de nem hülyeség a rendszámos gép gondolata. Sokkal felszabadultabban lehet vele motorozni. Meg szeretem a rendőr arcát látni ahogy lefagy róla a mosoly amikor előveszed a forgalmit
azért vág az eszetek mitne mondjak nagyon kemény haditervek
hát szépjóürgegelt -_- szombat éjfél-1felé mentünk volna le de nemfértünk be szinte, előtteis vagy 50en voltak mondom bezarok ilyen nincs.mennénka ligetbe az nemis tudom nyitvavolte. mennénka glooba bevan zárva de a völgy mindig megmarad vészesetekre:D
egyébként az én motorom sosem kelett hazahúzni szal nemtom miről beszélsz
hmm? mibajodvan neked? még a neved se mered megmondani honnan tudjam így hogy kivel beszélek?
apád faszát nagyi geci! ecer jötél be szolnok ra és akor is húzni kellet haza a lomod! mert a szecskán voltak problémák
Hát olyan 7-8 körül van....
http://pic2.kepesmotor.hu/p/08...

ez az, penteken veszem meg, levan ragasztva a plexi es attol felek megvan repedve, aze kerdem mennyi hogy annyit tudjak alkudni :D
elment az áram a szomszéd utcába ubul?
Képet rakj már be róla! www.szatuna.hu itt keresd meg
1994 es, thx az infot :D
Először is plexit keresel, és nem üveg, hanem plexi! És jó lenne tudni az évjáratot is!
sziasztok'

megtudnátok mondani mennyibe kerül az aprilia rs 125 re előre szélvédő, mivel megrepedt az üevg, vagy akár ha tudtok oldalt ahol vannak ilyen árak pls adjatok előre is kösz...
nem abonyi? most akkor mivan? előbb még aztmondtad mennyek el a szomszéd utcába
hát nem csicska abonyi gyök fighter!