Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom fejből, hogy gyártástechnológiailag mi a klülönbség, de annyit hozáteszek, hogy a perszelyeket centrifugál öntéssel készítik.
hát jaja hétvégén is megyek le balatonszárszóra :)
Ahogy nézem elég sokat jársz a kis RS-el.. :)
örülök hoygmegfgtam az enyémmel az isten lábát :D 500 ezer HUf és 13 ezer km :)
gömbrafitos? az mennyivel más mondjuk a simoétol ? bocsi hogy ehez hasonlítom
ismerős szürkeöntvényből csinálta a hüvelyeket a simsookhoz.
Csere?
Köszi szépen! a tiéd is nagyon tetszik szép ez a színösszeállítás
na ez jóhír:))
Mb80 gyönyörü az RS-ed
jaja, gömbgrafitos öntöttvas, de szarnak azért nem szar, de az élettertam kisebb,és a hővezetés rosszabb
Mikor perselyeznek akkor nem Nicalisos perselyt raknak bele nem ? hanem valami sima öntvény szart nem ?
Uj henger! Az a biztos! lehet Drágább de legalább te csináltsd ár meg normálisan!
MA vittem a szerelőhöz!
Tőlünk olyan 3km-re lakik!
MOndtam neki hogy csörög zörög!
Ő meg mondta, hogy attól még nyugodtan elmehetek vele, nem kell azért felrakni utánfutóra!
Aztán márt majndem ott voltam nála, és akkor csak egyszer megállt
lefulladt a motor!
Abban a pillanatban behúztam a kuplungot és megálltam vele!
Onnan tóltam tovább!
Szétszedte és mondta a rosznál roszabb híreket!
Az alsó csapszeggel volt vmi, és kiestek a tűgörgők, ami szétbaszta a hengert is, meg a dugót is!
Ez után szétszedte darabokra és akkor látta,hogy a léptető villám is szar!
Télleg mi a véleményetek arról, hogy vegyek új hengert, vagy perselyeztessem?
Vélemények?
Nm!
Am milett a motorral
Köszi VérRS!
Én is pont most találtam rá!
Köszi még egyszer!
Srácok!
Nem vagyok egy nagy motor szerelő!
A babettán kívül mást nem szereltem!
A Rotax 123-as henger nem megy rá a 122-es blokkra?
Mert azt tudnék szerezni olcsón!
Ezt a motort énis ismerem! Kurva jó kis Gép nagyon egybe van! A gazdája szegeden tanul nemnagyon járt vele! Annyit tudok rólla h a folytott Rs!
Ezt a motort mi hoztuk be tavaly tavasszal, nem tudom hogy azóta mien állapotban van. Akkor még olyan volt mint a doxa óra bontatlan motorral, makulátlan állapotban,ismétlem azóta nem tudok róla,csak annyit hogy utánunk 2 tulaja volt az egyik robka a másik meg a mostani gazdája.Jah és ha jól emlékszem olaszban is egy tulajnál volt végig(40-50 év közti úriember ha jól emlékszem) valami hétvégi motor lehetett mert nem sok km volt benne az évjáratához képpest.meg volt becsülve az biztos.
Itt vannak még képek róla:
kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
Ata majd csörgess már meg ha msn-en vagy!
Hát lehet hogy azóta fentvan!
Én Április végén vettem meg SopronKőhidáról!
Én nem akarom eladni!
hallod ezt a motort te hirdeted vagy te vetted meg? mert mintha láttamvolna neten amikor nézegettem az rs 125öket
minekünk nemszokásunklekapni de sztem midnneki ígyvan vele:D
Szevasztok!
Amióta csörög azóta nem mentem vele!
Sajna ez a helyzet!
Jah és a listára felkerült a léptető villa is!
Azt mondta a szerelőm, hogy ezzel a motorral Versenyeztek!
A faszikámat felhívtam és azt mondta, hogy ezzel a motorral még egyszer sem voltak kint pályán!
Aztán amikor mondtam neki, hogy már pedig meglátszik az alkatrészeken a szerelőm szerint, aki pályagépeket is szerel havi rendszerességgel, akkor bevalotta hogy csak 30-40 kört mentek kint vele a Rieka-i pályán!De ezek után már ebben is kételkedem!
Szóval bekaphatja a faszt az ilyen mocskos paraszt!
Mondta volna meg, hogy te kis hülye, igen volt kint a motor pályán, nem is keveset!
Nah mind1!
Ha valakinek van elfekvőben rotax 122-hez:
- henger
- dugó
- léptetővilla
azt szivesen megnézném, hogy mien állapotú, és ha olyan akkor meg is vásárolnám!

Bocs hogy ilyen sokat írtam!
Üdv mindenkinek: Béci
Nem tudjátok a hátsó fékbetét cseréjéhez le kell venni a féknyerget ? Vagy csak elég ha kiütöm azt a stift- et ? ( Rs 125 . 2005)