Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

-k...és bocs az offért
ilyenkor nyáron jók bulik vannak broadwayba?
áááááááááneneneneeeeem áhh hogmagyarázzammeg najó mindegy hagyjuk lefürdök aztán indulunk a broadwayba mer mindjárt ittlesznek a tökösök:Daztán még sehlse tartok. vanrá jó negyedórám kb. na legyetekjók és köszi a lelkisegély szolgálatot:)csáóka:)
ja hogy egyszerre több lányt is ápolsz akkor a terhes lánynak is az lenne a legjobb ha lelépnél
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=108247
na neis bezséljünk róla mert széturran az agyam na aza lényeg hogy http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=108247 tessék. 97.évvégi rs kéreztem a srácot benne lenne e cserébe az enyémmel. aztmondta bennevan . mitjavasolto cseréljek vagy ne? kuplunglamella kellbele meg power. de leg rednszámos
dehogyis beis baszna Jenny drágám szeressük meg vele nincsbaj:)
róla nyomtál be múltkor képet?
de
csak nem a lemondó részaz?
faszom,te is megtaláltad a legfájóbb pontot
hát le.kb 2ik mondtad amivel mondta hogy kinekfog így kelleni babástul. én barátként segítek neki midebe amit tudok de ha ez elméllyülne akkor tényleg a jóistenkinem szedne a dolgokból
hát figy. Végig egy csaj mellett lenni és fogni a kezét míg megszületik a gyerkőc, az azért nem olyan mintha elvinnéd moziba vagy meghívnád fagyizni. Ha végig csinálod vele a következő nem egyszerű félévet, akkor utána nem lesz könnyű dobbantani. Szóval tényleg most lenne még a legalkalmasabb pontot tenni a történet végére. Vagy max velemaradni mint barát-barát és úgy segíteni neki hogy nem jártok. Viszont akkor le kell mondanod a kismamaszexről
ja és mondta hogy nemis várja el
ezzel teljesen eggyetértek
figy ha szóltovlna bármitis én tudok netámn lépni valamit hogy netán teszt vagy akármide ma jelentette be a híreket most aztsetudom mienévet írunk baz
Maradj mellette barátként,amíg szüksége van rá,ő sem várhatja el,hogy így együtt legyetek.
De ilyen rövid ismeretség után egy életre vállalni vakon vmit amihez közöd nincs,nagyon para, emberségesség ide vagy oda... Meg,ha összevissza volt meg neki,akkor is legalább 60 napja kimaradt,az meg gecisok és csupán 800 Ft egy teszt.
jaj neragadjunk le a részleteknél
pár alkalommal elég szépen összedolgoztunk na 2-3alkalomal meg ittaludt.ien nemis tudom hogylehet ezt hívni na szal fogalmamsincs milegyen. ésszerű azlenne tnyleg hogy léc.de ha belegondolszhogy teljesen padlónvagy és még azis lelécel és magadrahagy a nagy bajba akit szeretsz hát azmár tényleg nemis tudom milyne lenne de ha meg netán itt segítem ki a picilelkt nemtudom mennyi időn kerezstül mert nem zajlik le egy nap alatt a végénmég rámmarad a gyerek
a 19 éves ember már nem használja a "pociját" kifejezést, ugye tisztában vagy vele?
össze vissza volt neki előtteis. cska azért ment el az ordovhozis mertmár sokadjára fájlalta nagyon a pociját
az mit jelent hogy összejövőfélben vagytok?

Hát nemtom, a logikus és legésszerűbb tényleg az lenne ha gyorsan kitörölnéd a csaj számát a telódból, de ugyanakkor meg elég nagy shit-ben van szegény lány, szóval emberségesebb lenne nem lelécelni. Nyílván nem várja el senki hogy elvedd feleségül és felneveld a gyerekét, de ugyanakkor benne van a pakliban ez a lehetőség is ha jobban összemelegedsz vele.