Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jelentkezés kétfeltétellel
csak gyorsan kerestem egyet a google ban
Mikor én csináltam: 15500 az eredetvizsga, 2250 a köbcenti illeték, 6000 a forgalmi, 6000 törzskönyv + biztosítás kötés
bazdmeg ez vicccnek is rossz
neki mennyiért vállalod?
aztakurva
jah az ár kortól, szőrtől függ:)
lányok nyalását, mmegbaszását, szopatását, kielégületlen anyucik elégítését, tinilányok alázását vállalom.
elérhetőség az adatlapomon!
mocik fényezését,matricázását,vagy polírozását vállalom!Az ár a bonyolultságtol függ!Elérhetőségek az adatlapomon!
nem irtam fel . de figyi . lapozz itt visza a forumra. mert itt is minden nap hirdeti majdnem a csávó :)
vagy menj fel vaterára ott beírod hogy Rotax henger és eléd is köpi :)44 ropi az ára.
meg tud hozni hajtokartol kezdve mindent :)
nemhogy aztmondanátokmeg mennyi az átiratás ha rendzsámos rsre cserélek
Sziasztok! Lenne vkinek km spirálja eladó? Nekem sajna elszakadt
MB80!
Tudnál nekem e-mail címet mondani?
Azt megköszönném!
holnap egész nap kint leszünk fucky-val kakucson
ki jön ki?
cserélek rs-t rs-re rendszámosra, mennyit kell fizetni az átiratásra?
Am. állitoalg vmennyire veszitenek az erőjükből a hüvelyesek bár utcán ez egyáltalán nem számit. Am nála a legolcsobb, vagyis újonnan én eddfig nála láttam iylen jó áron csak.
eddig a bakonymotornál láttam a legolcsobb hengert 44 ért.... de votl olyan ahol ennek a dupláját láttam :)
54 ezerrel vettem most 56 van benne,sok év mire megtudod,mert alig használom :D
160-170 a vége, G1-es henger,haver G2-es nicasilosával megy egyet.
Egy jó hüvelyezés minimum 20, ha teheted vedd a gyárit,ha lenne pénzem én is megvenném mivel Mitohoz csak 40 :)
Nem sokkal drágább egy új henger mint a perselyezés szal sztem is vegyél csak új hengert
és teljesítmény akkor ugyanúgy megvan ?
majd arra lennék kiváncsi hogy mennyit megy el vele neked . hány km van a hengerbe ? vagy nem tudod hogy vetted?
Nekem az van,így vettem,lazább benne a dugó illesztése,de semmin nem veszem észre,ezzel a dugóval most 2000km van benne,tehát érdemben nem tudok sokat mondani.
Már nemazért, de ha a tűgörgő szétesett annak jóval korábban is hangja kellett, hogy legyen. Ja és vegyél új hengert, az a bizti ne kokányolj!
Kiváncsi lennék a véleményére aki használ hüvelyes hengert :)
Valami 2-3 ezer forint,egy kész,kívül köszörült nyers hüvely a belkordnál.
Haverok ugy cisnálták hogy vettek nyersanyagot. szürkeöntvény tömböt és kiesztergáltak belőle egy hüvelyt és kialakították rá a kedvező nyilásokat..... akárhányfelömlő stb.....