Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.
Hát annyira nem rossz a helyzet szerintem!
A csapszeg az tuti hogy szar!
A dugót meg majd megnézi a szerelő!
A héten márt nem lessz motorozás az biztos!
SAJNA!
mert egy csapszeg nem szokott annyira elkopni, sokkal hamarabb szétmegy a főtengelyed, dugód.
Akkor még szerinted mit kéne cserélnem?
Különben ezt márt nem én csinálom, ha nem a szerelőm!
Ennyire nem akarok belebarmolni!
Ezekben a likakban mindenképpen megmarad némi olaj, ami ken. A reszelt moccokban,a gátaknál konkrátan furat van, 1-2 darab, másképpen megpirul a dugó, ott ahol a gát van.
Szokás még azoválisra esztergálás mellett, a csapszegkörnyékét levenni a palástról, ragadási, és szintén kenési okból.
MIért fog ugyan úgy csörögni?
pinkmotors.hu, italmondo.hu de csak telefonon... egyébként hiába veszel csapszeget attól még ugyanúgy fog csörögni.
Srácok!
Tudtok nekem olyan magyar oldalt mondani, ahonnan tudnék az Rs-hez csapszeget rendelni?
azaz 95-08ig a 122
rotax123as 92-97ig, rotax 122es 95-98ig. és mind2höz van alkatrész , de használt az inkább 123hoz
Aprilia RS 125 Full Power

vicceske...
Teljesítmény: 32 kW/44 LE
Köszi! Elis kedztem bontani. Pályásítás folyamatban
Grat a motorhoz! Sok Bm-et! Mert az R6r már odabasz
tegnap voltam lenn zsombinál, mert tegnap hoztam el és hazafele beugrottam hozzá.
Igen azaz... vigázok vele...
megvetted a kéket ami fentvolt használtautón?most voltá vmelyik nap a füredi gokartpályán én ott melozom,a Zsombor ismerőse vagy nem?pont nemvoltam ott amikor jötté.
Vigyázzz azzal a motorral remélem vágod mire értem.
Tomek, én megyek.

Amúgy srácok megvan az új motor, az rs utódja, r6r. Hihetetlen 1 motor
Sziasztok!1 Kérdés RS Apriliaban Rotax123 blok van?Mert A Red Rosaban az van ,és szar sajnos.Alkatrész ahhoz ritkán látni,de hátha ennek a motorja+egyezik vele.Köszi.
Tényleg jön innét valaki augusztusban Brno-ba?
nemhogy örülnétek, hogy lesz egy új pálya az országban...és jön a gp
hát igaza van emzolinak... inkább az ő verziója jobb.Biztos hogy nem súlycsökkentés miatt van amugy.
akkor belülről fúrták volna
Sztem súlycsökkentés