Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne tetesd magad te burzsuj
Valaki hétvégén Kecskemét?
Tyt-t hát jogos! Hülye vagyok ha autóra cserélem!
De Sm-et nézegetek! Meg mostanába belekóstoltam a hegyi turákba és kurvára bejött! És valami 250-es 4T-t szeretnék! De még fingom nincs milesz! Sajnálom eladni a gépet mert kurvára szeretem! 1000X megfogom addig gondolni h eladjam vagy nem mig a vevő ideér
Az A3-as meg családi kocsi! Nemnagyon köt le az Autó!
De ha ugy alakul h nemlesz semmi motor, akkor vszinü a lizinget majd kifizetjük! azaz egy részét a lizingnek!
ezt most vérRS nevében?
Választhatott hogy vagy az RS vagy az A3? Hát hülye volt ha az autót választotta. Nekem is meglehetne álmaim BMWje vagy bármije, ha eladnám az RSt :) De motoros vagyok, és soha nem fogok a motor kárán autózni. Bocs ha szűklátókörű vagyok, csak ez jön le. De ha más a szitu akk nem szóltam
auto szolgál majd helyette, Audi A3 ha minden igaz
tegnap oltárit motoroztam az esőben, rájöttem hogy mekkora királyság az. Csak most tiszta retek a motorom
miért adod el?
Távesz vitu More!
Kándesz butyesz.. Máláv kula séró :))
Hászmuro cinopelo :)
Eladó pályaidomszett Rs125-re 99-05 közti évjáratra,feleslegessé vált ezért adom el.
Nagy Attila:D Tudod fekete nem tom miylen replica Rs, simson--- streetfighter stb:D Tudod te:)
Akkor Távesz baxtalo, ídes tezsvérem!
Azt már nem fogadják el érettségin :) csak régen lehetett megjátszani, mert valóban nagyon könnyű volt akár felsőfokút is tenni belőle.... ez van :(
De ki a faszom az az Atta
JAh és egy kép!
Eladó!
Eladnám Szerette motoromat! Nagyon szép Állapotba van! Meglett becsülve és a szezonra fellett készitve! Blokkja 100%-os RsAta rá a tanu mert ők cseréltek benne szimeringet meg egy müanyag fogaskereket! Az Ára 520 I.Á! +ba van W2 csizma Imet kesztyü és Agv bukósisak is! Érdeklődni Msn-en: janaboy016@hotmail.com vagy a 0630/366-2187-es telefonszámon!
XD Ezzel én is így voltam, mindaddig amíg egy ismerős a diplomához elkezdte tanulni, mert állítólag könnyű.....
Tanitották, hogy van a ló, kocsma, minden szart, csak hát szóbelin belekérdeztek Einstein életébe is
9 próba után ha jól emlékszem sikerült.
nehogymár 12 szót úgy meg lehessen keverni?
Csak azt hiszed...nem könnyű az sem. (vizsga része) Bármilyen primitívnek hangzik is
én szivesen tanulnék pl cigányul hamar leraknám a középfokút és kapnék csomó pontot éretségin
Ezt akartam beírni először, de útközben megijedtem XD
Angolt tanulnak a kőarcok
zsidóúl akarok tanulni.. nem vigyázól megpofozlak teee.. angol kéne elsőre.
Éviszbe. Régen sokszor láttalak még mikor aeroxoztam. Azóta nem láttalak utcán...még suli végén egyszer a mocid az univerzumnál talán....jha meg a stadinál anno. Van pár közös ismerősünk biztos...
Meg már találkoztunk is városban régen
Srácok!
Tudnátok nekem olyan magyar oldalt mondani, ahonnan tudnék az Rs125-höz csapszeget és tűgörgős kosarat rendelni?
Válaszotokat előre is köszi!
látom nyiregyi vagy. hova jársz suliba?
Hát ami nehezebb az picit olcsóbb (lásd:bme) annál a komplex (=írás-+szóbeli) 12ruppó.
Ami kicsit könnyebb az 18rugó körül alakul. Amúgy szerintem az árak mindenhol azonosak és egy 10-20 E közt található dúrván.
Milyen nyelvből szeretnél vizsgázni? Etnikum?