Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kéne nyelvviszsgáznom.. hol mennyi?
Tleg nincs semmi Hát akkor jó nyaralást
nyelvvizsga 16-án, 15-én jövök haza balcsiról, hátha közben fogok látni egy-két odatartó motorost.
Amúgy először teljesen rossz helyre gondoltam, azért parasztkodtam bele.....mégegyszer bocsika
jah és meg is hallgathatod a hangját a vieóim közt. a hosszú videó végén van egy kis pörgetés..
nah akkor gratula hozzá.. Jó kis gép.. Azért ha tudsz gyere talira
A blokkja? 14 E km van benne és mocsokmód megy. Gyárilag nyitott verzió is (olasz) és az arrow dobbal olyan hangja van, hogy 7 fölött kb. az egész utca megfordul túlzás nélkül. És valami hihetetlen gyönyörű hangja van.
A blokk nem csörög egyáltalán, ismerem a motor előéletét ezért is mertük megvenni. Speciel azt se tudom mennyit megy végsebességre, mert még nem nagyon nézte senkise. Nagyon megkímélt állapotban van....
Bárki megnézheti akár élőben is...
100-as sprint meg kb. 7 sec.
Pedig mocskos nagy buli lesz Am gratula az Nsr-hez szépen meg van csinálva... csak a blokkja milyen állapotban van...
Részemről semmi! Hát sjanos az időpont már levan fixálva szóva azon változtani nem tudunk, de aki ráér és tud az jöjön:)
jóvanmár már egyszer bocsánatot kértem. ha meg ezt akarod hallani, akkor tényleg nem bírná ki. Örülsz?
Hát ez igaz, bocsika, igazából nem is az lenne a gond. Bocs mégegyszer. Dátum foglalt sajnos
Inkább mondd azt h nem bírja ki az NSR-ed azt a 300 km...
Figy ha nem tetszik nem kötelező jönni, am meg kbra ország közepén van...
Miért mi bajod van a Szelidi tóval? Kb az ország közepe... Azért tettük oda!
Miért nem a Nílushoz egyből?
Sziasztok! Szeretnék minden kedves fórumozót meghívni a 2008. évi 125 ccm motoros találkozóra! Időpont 2008.augusztus. 16-17, Helyszín Szelidi tó! Ha valakit érdekel a buli az mindenképpen vegyen fel msn-re és megbeszéljük a részleteket! Gyertek minél többen! Msn: andras.david@hotmail.com
nem ezt kérdezte...
Annyi köze van a KPM-nek, hogy ott kelett megcsináltatnom a műszaki vizsgát, mivel először lessz magyarországon forgalomba helyezve!
És csak ők csinálják meg!
tényleg?
Öreg BMW blokk..látszik hogy kijön a vázzal egyszintbe a mocskos boxer
BMW blokk van benne
Ha megnézed ebbe nem Rs blokk van, valami 4 ütemű csoda lehet benne
na
nekem a polírozott vázam pöttyös
vízkőoldóval nagynehezen lejön..a fele...
Wax-os sampon, és kész, legalábbis én azzal szoktam, és nagyon szép lesz tőle :), csak igyekezni kell, mert ha a nap szárítja rá akkor nagyon szép pöttyös lesz az egész :D
ja bocs..lehet az sincsxD