Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondják itt az okosok, hogy a Wössner a legjobb!
Henger + dugó+ meg mindenből a wössner!
Az itt király!
Valaki ajájjon dugót a borosüvegembe!
2066 os kaberné szavinyó' segíccseetek!

(persze, bár mit is mondtok, az nekem nem fog tecceni, és itt fogok rinyálni,még 2 nap múlva is)
néha jelez a víz...de akkorse értem h miért..a 2 szint között van a tartályban ahol lennie kell
06-os rs125....
Mert leghuteses a motorod. Valahol nem erintkezik rendesen vagy 1 csati szet van csuszva. Az utobbi a valoszinubb sztem. A muszerfal alatt.
héé, mért kell mindenkinek most motorozni? tessék válaszolni
miért van az h csak nagyon néha jelzi a vízhőfokot a kijelzőm? és a víznek a jelzése villog?
és folyamatosan ég a felkiáltójeles3szög, közben tele van olajjal?
De nem biztos, hogy jók!
Hali valaki tudna nekem küldeni Aprilia RS-125 EXTREMA, 95-ös évjáratú, kockalámpás motorhoz vezetéktervet?
Köszi!
Nem tudom hogy melyikőtök mondta, hogy a Bakonymotorsz 40 valahány ezerért tud hengert!
Nekem érdekes, 55000Ft-ot mondott!
A troják zolinak biztos hogy van?
Egyenlőre úgy vagyok a dolgokkal, hogy nincs rá ekég pénzem!
Majd jövő héten amikor hazajön a bátyám a nyaralásból, akkor majd beindulnak a dolgok!
06308557633 troják zoltán neki van henger , léptetővilla, és lehet dugó is. de pinknek van dugója meg hajtókarszettje.
Írtam a pink-nek, és nekik nincs léptetővillájuk!
A bakonymotors meg még nem válaszolt!
Bazzeg! Vedd meg azt a kibaszott hengert BAkonytól a többi meg van a pink motorsnél! www.pinkmotors.hu ott a tel szám hivd fel!
hello:
rotax 123-ba tudok adni
ár=5eft kompleten váltorudal+rugoval
Helló!
Engem érdekelne a Henger + Dugó + Hajtókar + léptetővilla!
Ezeket mennyiért tudsz?
holnap dolgozol, aludj!
Szamit taposcsirke?
azt áztunk volna mint a madár.. :P
Ne rijjá! Eltelik 1 kis ido es akar az is lehetsz bar 1 barat jott volna tennis..
Ha annyira teflonoztatni akarsz,a pál dugattyú kft olcsón teflonoz dugattyút, d szerintem nem ezen múlik.
Anyag, és geometria, az a lényeg, a teflon,csak a tartósságot adja.
tudtam hogy csak kihasználod a testem!
Rengeteg haverom van de baratom nincs. Sztem a baratsag nem egykettore alakul ki