Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

wössner
köszi, akkor nem mondtam hülyeséget:)
Az ilyesfélel likak alapvetően többletkenés okból vannak a csapszeg környékén, a gátaknál meg dettó.
Ez milyen márkájú dugó?
hát lehet... én gondoltam kenés segítésére is, vashengerek oldalába pl azért szoktak ilyet, bár közel se ilyen mély
mondom.jobb lesz a hűlése a dugónak... az nagyon jó ha van rajta!
az addig okés, de mi a szerepe?:) mert nem átmenő lyuk és a régi wössner dugómon nem volt ilyen

engem a robogok hangja idegesít ami ki van hegyezve . nem tudom eldönteni hogy robi vagy STIHL fürész :)
de szerencsére a ringre nem járnak olyanok :D
szerintem akit ilyen zavar, már rég a föld alatt a helye. Ott hátha nem zavarja. Itt mifelénk nagy szívesen jelentgetik fel a motorosokat, mert a téren vannak (semmi hangzavar), vagy bármiért. Akit zavar egy motor/autó hangja az dögöljön meg :)
Jó persze a 40el ordító pörcögő robogó néha idegesít., Na meg a román lada-traktor. De a többi áááász
Meg msot tiltakozik keményen a heju lakosság hogy egy évben egyszer a forma 1 es hangzavart kibirják de ide járnak tesztelni meg nyiltnapok meg stb és msot viccen kívül . füldugot osztanak a lakosságnak Itt lakok a ring mellet szilasligeten nekem minden nap zene füleimnek
én úgy emléxem régebben azt pofázták hogy a bukóteret kellene átalakítani hoyg lehessen tartani motogp-t de hoyg miért nem alakították át azt nem tudom
A hungaroringet miért nem tudták elintézni
legalább a többitól nincs messze. Ha jól nézem 100kmes körzetben van hungaroring, euroring, kakucsring. Idiótaság, miértnem lehet jobban szétszórni?
mucsa után kettővel miért nem lett volna jobb? az még messzebb lenne legalább
áhh faszér nem lett jó nekik a battai placcon a hely.. az 5 percre van
Engem is érdekelne hogyan tüntethetném el a pötyöket az aluvázrol...
eddig 2/2 en a vaxot ajánlottták :)
ki - mi használ ?
To zsalesz romalesz?


(Amúgy egy szót se értek belőle csak amit nővéremék kvartyognak, mert sógorom csak nyelvvizsgával kapta meg a diplomáját és cigányul megtanultak. )
Ez más, ez a szívás vezérlés miatt van.
ennek pl az oldalán van...
jobb lesz a hűlése
Régi speciáloknál szokás a gátaknál is, egy-két likat fúrni.
Gondolom, az újabbaknál is.
Az neki a segge (kakiló nyillás)
valaki tudja mi célt szolgál az a lyuk a csapszeg felett? most rakom össze
Hagyad!Most felvitte az Isten a sorsát neki,már minket megse ismer