Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy ment a verseny?hányadik lettél?
nagy szám vágni egyet...
Hali!
Valaki megtudná nekem mondani, hogy mennyibe kerül egy hengertalp tömítés?
Köszi!
Eladó a Husabergünk ha érdekel valakit
Nekem van egy, mindenféle extrákkal... kaszni, váltó, kerekek.... stb
Figyelem!

NINCS ELADÓ Rotax hengerem!

nektek?

:)
eladó! Rotaxx 122 es zsir újhenger
Nekem a hyon Road Attack páros van.... Szeritnem is remek papucs...
Gyertek minél többen srácok és csapunk egy jó kis Mito-Rs baráti bulit Fasza lesz nagyon!
Tervezünk egy kisebb találkozót Szeliditónál Aug. 16án. 2napra mennénk vmi panziót vennénk ki éccakára saját udvarral (panzió ára nem egetverő). Ha vkit érdekel, szóljón át Mito topicba, hogy tudjuk kik jönnek pontosan. (eddig kb 20an vagyunk)
na visszagyüttem. Olyan szinten kihalt volt a környék hogy talán 3 motorossal ha találkoztam. Tényleg mindenki a ratyi party-n lehetett
gyűlöllek.
köszi!Én is arra gondoltam mert most lett összerakva zsír új hengerszett főtengely hajtókar kuplung
és más baja nincs a powernek se a bowdennek a meg a többi részének max az elektrónika ahogy mondod köszi!
na jó, volt benne NÉMI irónia:)
"le volt égve a fél rendszám"

ez vicces, főleg ha arrow is volt rajta, mert akkor még kisebb az esély h megpörkölje, szóval szerintem ehhez már tehetség kellett. Egyébként a gyárival se nehéz megoldani, egy vastag távtartót a kipuffhoz és a rendszámnak semmi baja...
Lezúdulás jó volt, összefutottam egy új RS125-ös sráccal is. Ugyan ilyen színű volt, mint az enyém, arrow volt rajta, csajjal volt, és le volt égve a fél rendszám
Ha olvassa a topicot, akkor írjon, mert beszélnék vele!
mr yamaha is 299 et ment az eressel a német (korlátlan sebességhatáros) ótópályán....
najó JoeZ, én akkor elindulok mókázni. Vagy Dobogókő és Pomáz között fogok odavissza közlekedni gépjárművemmel, vagy a Dobogókői shaolin kungfu edzőtáborban csinálok pár vágóképet a motorról a videómhoz (feltéve hogy megengedik hogy feltoljam a motort a fűre )
PS, meg videónézés a moziszobában kabbbbbbbbbbeeeeeeeee
és ha tudnád hogy mivel telik az az 5 óra "munkaidő"
5órás munkaidő :D bele ne roskadj
csak vicc!
én itt ülök bőrruhában. még várok egy pár percet és elindulok dobogókőre. Amúgy én hétköznap vagy 10-től 3-ig dolgozom, vagy 3-tól 8-ig... vagy egyáltalán nem. Szóval én hétköznaponként is ráérek ha motorozásról van szó.
Boccs Andy h nem vettem fel!
Hétköznap mindig dolgozol? MEhetnénk egyet vmelyik délután az nekem jobb lenne!
Bakker itt esik az eső
Ha kimész vele külföldre akár a 200at is elérheted. Változik a G értéke.