Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te Zsolti te véletlen nem a barátom öccse vagy?
már csak az ország fele ember akkor lassan...
n.zsolt! gondolj csak bele! minden normális nép rasszista! és ez normális! ott vannak a németek pl...
énis aztmondom hogy csak a magyar nép az ember!
az lesz gáz ha majd az egyik sorstalan feltol minket a balliberális médiának....

már hallom is a hirekben: " nem csak közveszélyes száguldozok a motorosok,
hanem még rasszisták is!"

majd feco is:" felszolitok mindenkit h határolodjon el a szélsöséges motoros társadalomtol!"
a rutin meg az évek!
azt én honnan tudjam? nem vagyok zsidó...
azon kívűl hogy fajgyűlölő, rasszista banda?
büszke vagyok rád fiam!
és mi a problémájuk?
ez mi a fuck?injektoros rs 125 ?Hogy lehet igy átalakítanihttp://youtube.com/watch?v=S1x...?
igen igen! de téged különösen figyelnek a szidók! csak még nemtudsz róla!
tisztába vagyok vele hogy mindehol mindent figyelnek.ezért is vagyok nyugodt:)
nyugodt vagyok. de ne feledd a zsidók figyelnek téged!
de nyugodj meg nem lopott a henger. az adatlapom meg kitöltöm.
nem is veszem! miért tenném. nem apeh-os vagyok! az adatlapod meg töltsd ki és ne vedd rosznéven! ezé nem vesznek tőlet azd sem tudják ki vagy! de látod? nem tiszta az a a henger!
kéremszépen mi itt nem rakunk fel lopott hengert, nem járunk rendszám nélkül, nem vezetünk jogsi nélkül! nem szablályxtalankodunk. kéremszépen ez az RS125 -ös fórum! mindannyian példamutató állampolgárok vagyunk(kivéve a Dezső mert Ő beépített zsidó ügynök)
Ugy gondolom te lennél az utolsó aki felé elszámolással tartozom!ezt ne vedd rossz néven de igy van.
külföld oké-. légyszíves linkelj be róla 1 számlát! mármint amivel bizonyítod hogy vetted! vagy akitől vetted Ő vette! de mostan azonnyomban! tudod a zsidók figyelnek!
külföldről van. ha loptt lenne nem igazán hirdetném. Aszlósnál 93eft
mi lopott? én csak azt mondtam hogy ÉN! nem árulok lopott hengert! azt nem mondtam hogy Te árulsz!
de most szóltad el magad...
de ha nem az akkor hogy tudod 50 ért adni ami máshol 120?
Hi!

Akit érdkel tankborítás, hívjon! 06308519052
http://www.kepesmotor.hu/idom/...
honnan gondolod h lopott?
nah megjöttél randikirály :)
má alszik!