Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

175 öt megy egy gyári rs ...itt magyarországon
"te vagy immár az egyik rutinos rs szaki"

ezen sirva röhögtem, remélem te sem gondoltad komolyan ;)))))))))))))
a ma nem jött össze,csak holnap..
JoeZ, vedd fel a telefont!
Ma kell menni motorozni, mert ma van a buzi parádé, tehát sokkal kevesebb köcsög lesz az utakon
csinálnotok kellene egy GY.I K. ot,és feltennni valami nyilvánoshelyre, akkor ha jön a kezdő, hogy
mennyitmegymennyitfogyaszthólapóverszelep, akkor elég lenne belinkelni a gyik ot és akkor ott keresse meg magának.
:)
Tyt koléga, jobb ha hozzászoksz, hogy te vagy immár az egyik rutinos rs szaki, a kezdők a hülye kérdéseket neked teszik fel ,pont mint annak idején te, amikor te voltál kezdő.
hát nekem van még pár alternatívám:

-visszaolvas
-google
-internet
hát azért mert elég sok srácnak rs az álma és rögtön jön ide és kérdi hogy "mennyit megy?" ,meg kérdi az a hurkafej gyerek hogy "mit tud egy Rs 125"? ... Igazából tényleg unalmas meg idegesítő de szerencsétlen 13 éves kiktők kérdezné ha nem Rs 125 fórumozóktól...
parasztvakítás kifejezésről nem írtak a könyveim
Egyébként inkább legyen beleírva 14 de ne forogjon gyárilag 12 fölé, minthogy 17ig forogjon óra szerint és igazából csak 16ig :)) (-R6r) Az már sokkal szánalmasabb
valahogy át kéne írni a topic címét hogy "aprilia rs125 160at megy és 6-10litert fogyaszt"-ra.
Nem értem hogy lehetséges hogy minden topic elvan szépen, csak hozzánk jár be minden héten minimum 3 fiatal srác, akinek az áll az érdeklődése középpontjában, hogy mennyi a legfontosabb tulajdonsága :D (végsebesség) egy rs125nek.
Vagy a topic címe az is lehetne: "aprilia rs125 ha érdekel a végsebessége,vegyél egyet, olvass vissza vagy dögölj meg".
Nem tudom mi értelme van, meg hogy mi a célja. Sok motoros van, jó buli az egész, úgyhogy ott a helyem :)
Amúgy rendszeresen az van, hogy az autósok is integetnek, fényképeznek ezerrel, csakúgy mint a gyalogosok, akik tátott szájjal nézik a rendőri felvezetéssel érkező minimum 400 motorost!
Teljesen komolyan, g'cizés nélkül kérdezem, hogy mi abban a jó, ha rendszeres időközönként, felbasszátok pár száz autós agyát? Utána meg megy a csodálkozás,ha nem engednek be, letolnak,meg rádhúznak. Magyarországon a tolerancia amúgy is a nullához konvergál, minek provokálni ?

Amikor melegfelvonulás van, budabest parádé, bicikliverseny, futapest, föld nepja stb, akkor ott állnak a motorosok is a sorban,mert nem lehet menni,és kurvaanyáznak, hogy a sok buzi,biciklis felvonuló, mittomén, feltartja öket,utána meg elmennek "lezúdulni"....
Dögöjjek meg ha értem .
nekem a fizetésemet nem hozzák. az is jó, mi? :D

Ma lesz citadella, lezúdulás. 4től van gyülekező, 5kor indulás. Én megyek, meg ha minden igaz Pedro is jön.
Akinek kedve van még jönni, az szóljon, aztán összefuthatunk fent, vagy előtte!

Pedro, ha olvasod, akkor egy sms-t küldj, vagy csörögj rám, visszahívlak!
sztrájkol ez a buzi posta, nekem se hozzák a hajtókarszettem:(
ha ma mesz kecskemetre es odaadod robinak o feladja nekem.
Nem bujkalok, eszembe sincs bujkalni. 3napra nem tudok belepni a mail-emre. Most tudtam csak es lattam irtal. Mar mondtam egyszerubb lenne, ha talakoznank valamelyik ringen es szemelyesen adnam oda. Akkor nincs posta, amit ugye amugyse fizettel ki. De ezzel nincs is gond, csak kurvara nem erek ra elmenni postara. Masnak hiaba adom, mert basszak feladni. Valamit talaljunk ki, mert meg mindig ittvan mellettem a vedo.
egyetértek:)
teljesen igaza van
ádám mond vmit.Ki ért egyet?FENN A KÉZ!
felvesszuk és megtudakoljuk
nemtudjátok kinek az msn címe? bolant@freemail.hu ?
van egy olyan marketingkifejezés, hogy parasztvakítás. ádám szerint ez illik ide.
szegényt elijesztitek teljesen!hát milyen dolog ez?szégyelhetitek magatokat :D:D:D
amennyit mutat az ooora
160.Igen annyit .Igen annyit... .Nem alattad se fog többet nem ha 20kiló vagy akkor se.Igen van rá.henger gyertya dugó izzókészlet persze.motorosboltba.úgy a vége?270.fogyasztás?20/100km.nem nem deci,liter.