Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...
Csak ezeket tudtam volna
italmondo meg csak robikhoz árul ugye?
Srácok SOSbe kéne dugo Mitoba (prox, asso, wiseco) ha vki tudja h hol lehet ezt beszerezni akkor irjon vagy vmi! (Soma,Pink,Tábori kilőve)
Csak kiváncsi...
Ha csak az számít, hogy mennyi a vége inkább szimulátorozz... azok gyorsan mennek és olcsóbbak is :)
Mész teis madarasra?
Aki tudja hogy egy powerszelep melyik része tud tönkremenni a power motor vagy ez elektronika vezérlője?Válaszokat előre is köszönöm!
Most komolyan mondod, h az a lényeg, h mennyit megy? SZÁNALMAS
Helló!
Egy folytatlan Rs, amit meg tudok venni 500.000-ből használtan az mennyit megy?
igen mert vannak akik már nagyon korán megértik a michelin 2 keverékű technológiáját:)
hát végülis pelenkás kisgyerekek gyártják kék sárga gyúrmából, szóval nem meglepő a visszahívás
szép púpos még a szőrök meg megvannak a szélén
de egyébként hüyeséget mondtam mert ct nincs, a pilot powernek a tovább fejlesztése a 2 ct
attól hogy van még rajta majré az nem azt jelenti hogy nincsen szarrákopva az a része a guminak amit használsz
nem tudom én mindig csak azt olvasom róluk h visszahívtak egy adagot:))
vagy jó ez és ne kelljen? elég?nemtudom van még fél cm majré
a 2CT-ről vannak már visszajelzések? Tényleg működik vagy csak a szokásos francia marketing hasbaakasztás?
power vs d207f? amúgymeg kéne vmi használt gumi de én a mocit jövő nyáron el szeretném adni...szal nem kell drága meg új sem:D csak ragadjon
pilotból van road, sport, power, race, és a CT meg a 2CT...
a road meg a sport szar, annál szerintem jobb a d207f.
pilot powör sztem az volt
a sportmax az dunlop, a pilot valami pedig michelin
akkor rosszul emlékszek utcai pilot vmi power vagy max ? van olyan?
d207f
boldog lennek ha nem bujkalnal meg valaszolnal az emailemre.. azt hittem valamivel gerincesebb vagy de tevedtem latom.