Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És tényleg ez a világ közepe?
Amúgy af1et és rst is próbáltam már, nem is egyszer...
Te próbáltál már rst? amúúgy
Sajnos nem, mert nincs még a közelemben sem egy. De már nagyon kiváncsi lennék a hipersuper űrteknikára
én is csak erre az egy dologra vagyok kiváncsi.
ha a powered zárva van akkor hiába takarítod ki, egy RSnek aminek nyitott kipufogója van és zárt power, 130nál nem megy többet!
Próbáltál már rst?
Jobb futómű, jobb fék... nsrt is fel lehetne szerelni ezekkel, láttam is már ilyen nsrt... csak hát az pénz... de én inkább választanám ezt a módot bár 125ös nem kell már, de egy 250es nsr jöhet(tudom hogy kevés köze van egymáshoz a kettőnek...)
Ebben teljesen igazad van, csak sajnos nem erről volt szó. Utcai körülményekről dúlt a vita és gondolom a végsebességről. Azt aláírom, hogy a futóműve rosszabb, azt nem is szeretem benne. Egy fordított telót tényleg elviselne, de ez már más téma....
Ha már itt járunk, sok versenyzőt nem láttam még nsr-en ülni, de egy jó versenyző képes lenne ezzel is jó időt futni, mert alapjában véve a motorja erős és megbizható. Amivel nem szoktam egyet érteni, hogy Tyt a fékeit fikázza....hát szerintem rohadt erős, 121 kilós mocira 320 tárcsák, hát nem sűrűn fordul elő.
De felszereltségbe hasonlitsd össze az Rs-t és az Nsr-t. Vajon miért nem indulnak Nsr-ek seholse a 125-ös mezőnybe. Megbízható de ha többet akarsz, azt nem tudod végrehajtani, de az Rs. Gyárilag is olyan jó tuningalap, amivel kb egyik 125-ös motor se rendelkezik. Megnézzném mennyi lenne az Rs és az Nsr ideje a pályán, ott derülnek ki a turpisságok
"A megbízhatóság vagy a teljesítmény. Ha azt akarod hogy megbízható legyen a vas,de az RSek minden irányba kikerüljenek, vegyél NSRt"

Tyt nem akarok veled vitatkozni, de ezzel azért nem értek egyet. A fojtatlan nsr honda szerint 31 hp.
Ha van egy ló különbség akkor szerintem sokat mondok. Szivesen gyorsulnék egyszer egy rs-essel.
Gondolom erre a válaszod az lesz, hogy ott is fog hagyni. Na mindegy, csak ennyit akartam, anyázást kerüljük, písz!
Annak örülök, hogy jó a géped, de minden csoda 3 napig tart...remélem megérted átvitt értelemben.
Valaki tudna a motor állványáról küldeni egy pár közeli képet?
Szeretnék magamnak csinálni 1et!
Köszi!
Kössz szépen Tyt...most nézelődök..de am. Qva jó a mocid ...De nekem jövő nyárig nem lesz 1 millám ...Peace
Lekaptam a hengerfejet, a tömítésig ki van égve a hengerfej, egy fél óra múlva megyek esztergáltatni!
És ha először csak a rezót "takarítanám" ki?
Köszi szépen a rajzot!
Új vagy még :) Adatlapon mindent megtalálsz. Képekkel, mindennel, jóesetben mindenkinél.
egyébként 06 aprilia RS125 újan vettük, új ára 1,3 minusz amit alkudtunk minusz áfa mert ügyesek vagyunk Szóval valahol 1,14 körül hoztuk el
Tyt milyen mocid van?!Évjárat stb..?!Meg mennyi volt ?Mekkora a teljesítménye?!?!
Milyen szerelő szeretnél lenni?
jelentem elkezdődött a nyár számomra, vége az UV időszaknak. Igaz hogy az a kib...linalg meg elmtöri nem sikerült,de mostmár le se szállok a mocccccóról :DDDDD
Hringre mikor mennénk? nagyon szeretnék, csak függ a melótól meg a nyaralástól!
Irigykednek? Lehet....szeretnék ilyen szerelő lenni. De most lépek, többit ímélbe küldd köszi.
ellenszenvesek, mert irígykednek. Egyébként egy RSel sincs semmi baj, ha megfelelő kezekben van, megfelelően szervizelik, odafigyelnek rá, és jól be van állítva/karburálva.
Azt meg hogy mennyibe kerül micsoda, ne itt kérdezgesd, szépen elmész a képesmotor.hura vagy bármilyen ilyen oldalra, és keresgélsz. Releváns infokat kapsz
Ennyire ellenszenvesek avgytok az RS-el?!?!?Mi a bajotok vele írjátok le tapasztalat...?!?!Mennyi egy Honda NSR évjárat teljesítmény és persze a zséé ?
Döntsd el mi a fontosabb... A megbízhatóság vagy a teljesítmény. Ha azt akarod hogy megbízható legyen a vas,de az RSek minden irányba kikerüljenek, vegyél NSRt
www.hasznaltauto.hu/#motor
Ja és nsr-t vegyél.