Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt mondta a dagadt fószer hogy a kanyarokban 1m-es csíkot a belső részre hogy ha leszaladsz akkor ne a fűre menj ki hanem a betoncsíkra.. és elvileg tegnap fejezték be ha nem kúrt át és ma már lehetett rajta menni rendesen is...
mit aszfaltoznak a kakucsringen és meddig tart a meló?
én meg most értem haza.. kicsit csapattam simoval a városba.. fullosan jó volt 40-el nyugisan mászkálni.. sehol egy autó sehol egy balfasz ...
várják. kezdek belehüyülni az államvizsga kérdésekbe.
ezt nem tyt-re irtam, csak kb ezt várjál el tyt-től.
jamal ez nem igy megy, pályázni csak ugy lehet ha előtte össztrombitálod a fél rs- fórumot! egyedül tré. aztán miután összetrombitálod, mindenki megigéri h persze persze jön! aztán a végén nem megy senki.
hagyj ott mindent...madaras fontosabb
de már megbeszéltük .... amúgy se modntam hogy megyek :D csak vmeik idióta találta ki
meló meg vasárnap pesten leszek .... :S
Madarasra jösz?
ott a pont
legalább kicsit szokod a környezetett
nem kell rögtön hungaroringre menni.. ott van akár az a kecskeméti cucc bár azt én nem ismerem meg ott van a kakucsi pálya is.. szerintem elsőre bőven jó az is... amúgy meg mit kérdezgeted.. gondolsz egyet és kimész.. ennyi.. nem kell túlbonyolítani.. max 1-2 haverral beszélsz...
gumi minta tervezést vállalok
Ez már jobban tetszik!
fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz fenn a kéz!pina!fenn a kéz .
Én inkább azt h pinapinapinapina......
ezen visítottam

Ennyi hülyeséget kitalálni itt 22:45-kor
Jocinak meg: fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz!nem látod DE fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz!nem látod DE fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz! fenn a kéz!
Végülis nem is néz ki rosszul

Inkább azt h Joe-Z,unikum tapadás,limited,Joe-Z, unikum tapadás, limited és így tovább
vágasd bele hogy joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z joe-z
Olvastam a kis tortúrádat a szervízzel! Eléggé lehangoló h így benézték a dolgot!
De most felkerül a nagyobb turbó meg a chip?
Pinát szereted még?
hello
Joe
nah eléggé közel vagyíok már a 200 lóhoz:)
hmaosan elvileg kész lesz mert már szűkül a kör.
ugynézki hogy egy 200 ft os szelep szivat...
Szevasztok vadászkutyák!
Látom pörög a klubélet

Tud valaki az enyémre kevésbé viseletes pályagumit amivel lehet utcán közlekedni és reális áron van?
Nekem most mondtak 25 ezret első-hátsó slickgumira (jó állapotban állítólag) és olyan mintát vágnak bele amilyet kérsz.....
Ez reális?
Mi a stájsz atta?