Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a d207 is sportmax, ha megnézed:)
tegnap motoroztam 1 rs 125ös haverommal kb megmutatta hogy kell velük menni:) menntem utánna de egy kicsit csúszkállt a gép d207f el az övén meg vmi sportmax volt de még nem beszéltem vele mert mennt haza
okés, köszönöm szépen
Nem előrébb, hanem feljebb a kart. hogy beférjen a csizmád.
ja azt lehet. de egyébként nem lábujjal váltunk:) hanem felette. általában a csizmákon van ott erősítés is.
lehet előrébb vinni? mert akkor megnézem
Állíts a váltón
Most olvasom tuningot, EGOZTÁL :D::D:D:D:D: Aztamocskos:D:D:D
Bence . a kérdés az lenne hogy én megvettem a csizmámat jó a méret meg minden de nehéz betennem az ujjam a váltó alá ... gyakorolni kell vagy mi?
mit egóztam volna? ennyi volt a teljes párbeszéd köztem és a tahóapó között. Ha a don Vito lett volna aznap szolgálatban akkor nem lett volna semmi és valszeg még 500 Ft-ért is felengedett volna minket, de nem volt szerencsénk és a surmó fószer volt aznap a Serif
Amikor Te voltál, akkor tuti hogy don Vito engedett fel egy órával korábban és nem ez a tirpák faszfej.
tyt ezt pont rajtad múlik. az aprilia sulisokkal mennétek együtt. te felhívod, ő megmondja mikor van időpont. nem te leszel az 1etlen aki aprilia suli alatt megy, mások is pl dt 125ből is szoktak menni.
Elvileg énis mennék meg még talán 2gyerek ha minden jól megy...
tyt még 500km én mennék csak még a telómba is szimeringet kell cserélni de reméllem 1nap alatt megvan a beállítás meg a telószimering...mert én mennék a hungaroringre csak még nemtudom hogy jön ki a lépés...
"amúgy meg mit kérdezgeted.. gondolsz egyet és kimész.. ennyi.. nem kell túlbonyolítani.. max 1-2 haverral beszélsz..."

Ha figyelmesen olvastál volna, Aszi felajánlotta hogy 5uppóért felmehetünk a ringre. Ezért kérdezgetem hogy mikor megyünk, mert nem rajtam múlik hogy mikor tudják így elintézni a pályát. 20rongyot meg nem fogok kiadni egy pályabelépőért...
hi
már benne van mindkettő de valahol elmegy a nyomás...
3 ropit tényleg nem ért volna meg .... annyira nem ismerlek szóval nem tudom hogy adtad elő magad ott mert lehet kicsit egoztál aztán ezt az idősebb generáció nem nagyon bírja .... viszont lehet neked van igazad .. nem tudom, eddig velem full normálisak voltak meg múltkor is majd nem 1 órával előbb ott ovltam és mehetem a pályán :D igaz koszos volt de egy idő után tiszta lett
na megyek aludni mert 5kor megyek már segíteni :S
pár héttel ezelött két barátommal kimentünk hétköznap a pályára egyik délután. Nem volt szerencsénk és még mielött kiértünk volna a pályára, leszakadt az ég. délután 1-től 4-ig vártuk hogy legalább annyira fölszáradjon a pálya hogy legalább hülyéskedni föl tudjunk menni és max majd kerülgetjük a pocsojákat.
Szal elindultunk a parajkapitány bódéja felé. Mondjuk a fószernak hogy már 4 óra van és csak negyed6-ig tudunk maradni, meg egyébként is gyakorlatilag használhatatlan a pálya a sok pocsojától és nyúlszartól... szal jóárasítsa már kicsit a belépő árát és akkor fölmennénk gurulni pár kört.
Erre ilyet szól: 5000 fejenként.
mondom: Roppant tréfás.
Erre a papper: 3000 fejenként
erre én: legyen 2000 fejenként és megbeszéltük.
Erre a papper: 3000 vagy semmi.
erre én: Oké akkor hagyjuk, 3000-ret nem ér hogy vizes pályán szlalomozzak a nyúlszarkupacok között.

kimentünk a bódéból és elindultam a motorok felé hogy hazainduljunk. Erre ez a fasz utánunk ordít a bódé ajtajából, hogy takarodjunk a picsába és vissza se jöjjünk, mert megjegyezte az arcunk!

szal ennyi a sztori.
Kecsó most szombaton foglalt, utánpótlás, mz, és OT verseny lesz.
miért?mit tettél h kitiltottak?
miért?
a most szombat nekem se jó mert itt fogok föl alá száguldozni onboard kamerával Dobogókőn de akkor majd esetleg még tovább beszéljük ezt a kakucs dolgot.... bár engem legutóbb kitiltott a pályáról a futbalmezes tahó
én meg pont szombaton megyek csajszival siófokra 1 hétre.. de utána az első dolgom hogy megyek pályára.. szal azutáni hét hétfő vagy max kedd...
és mikor mész legközelebb? Szombaton asszonypajtás lelép angliába egy hónapra, szal lesz egy hónap szabim
yah vágom.. pont kedden kértem el amikor kimentem és full üres volt a pálya a melósok meg szaladgáltak rajta.. aztán mondtam neki hogy toljon vmi számot mert ez így nem jó hogy habira jövök ki...
miért nem hívod fel a dagadt fószert mielött kimész a pályára? VAn egy mobilszám ami mindig kint csörög a pályán és vagy a kövér papper vagy a magas futbalmezes tahó veszi föl és böfög bele.