Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

attól még ugyanannyi a benyapénz te burzsoá:D
Miért nem csináljátok azt lementek 1 napra ringezni aztán ring után lesátorozni valahova és másnap megy menni haza
a napi jegy 60 eur, az esti, asszem 6-8 ig 20 eur, vagy 5 e Ft.. De haver azt mondja, este nehéz, napszemüveg nem árt, mert olyan alacsonyan van a nap, a szemedbe süt... Én is gondolkodom egy ellátogatáson... Csakhát...
Végülis énis kitudnám kerülni a pályát, a balaton végéig simán lehet menni, mármint a déli parton és utánna lenne talán 1 100km-es pálya szakasz Pestig .Az még ugy aránylag nem is lenne rossz.
De nekem még az sincs itt közelbe
A Pannonia-ring van még aránylag valahogy közel de az se olcsó szerint..
hát én az autópályát megpsórolom, inkább megyek falukon keresztül 50el (mint ahogy Dunakeszire is mentem).
Hamár így pálya... Nem rossz ám a kecskeméti go-kart sem. Persze nem egy Hungaroring, de gyakorolni sztem jobb mint egy parkoló és az árak sem veszélyesek.
Mert 1 nap azért több mint 500km-t motorozni + abba autópálya is
Gondolkodtam h vonatra rárakni a gépet
jaja
ha ez megnyugtat nekem is több mint 200km. De a kakucs is majdnem annyi. Szóval én inkább akkor már ringre mennék :)
Mondjuk azért az gáz hogy ennyire egy helyen vannak a pályák... Hungaroring, kakucsring, euroring, mind egy körzet szinte.
Hát Tyt neked sincs valami közel a Hring, gondolkodok én is azon hogyha lesz ilyesmi pályázás h elmeek csak nekem kicsit messze van több mint 200km
ha már rászánom a benzinpénzt egyszer, akkor inkább megyek ócsóért a hungaroringre 5 pézért, mint ugyanannyiért a kakucsra! Távolságra nekem majdnem ugyanannyi...
Addig meg bárki bármilyen hülyének is tart, kurvára jól elvagyunk éjszakánként a parkolóban...
az előfeszítésállítót becsavarod. Túl sok fordulatot ne nagyon állíts, mert pattogni fogsz mint a kukorica. A menetes részből minimum 25mmnek ki kell látszódnia!
Csáo! Lehet hülye kérdés de, hogy tudok állítani a hátsúrugó keménységén?
Köszi!
Köszi!
Ha nem vagyok pofátlan, nem tudnál küldeni nekem valami robbantott rajzot a blokknál a hűtésről?
ha nem a hengerfejnél akkor lehet hogy a hengertalptömítésnél engedi be, ha ott is jó akkor a blokkközépnél enged a tömítés.
este felveszlek!
Fingom sincs... én is csak nézek, hogy hogy a picsába tűnt el 6500km alatt...
rsata (vagy aki még ért hozzá) tőled szeretnék segítséget kérni!
A múltkor írtam, hogy nyomja a kipufogóm a vizet! - mondtad, hogy hengerfejtömítés!
-Kicseréltem jól meghúztam a csavarokat
de mégis nyomja a kipufogó a vizet!
Alul ahol becsatlakozik a hűtőnek a csöve ott nincs valami tömítés, hogy esetleg ott engedi be azt a Qrva vizet?
tán leégetted, vagy hova tünt ennyi idö alatt?
csa
nekem van egy polir pirelli dragon supercorsa pro-m (150/60 R17) ha erdekel vegyel fel msn-en.
majd ha lesz hátsó gumim :)