Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csörögj rám és megbeszéljük 06 30 510 42 82
Jelenleg úgy néz ki h ráérek!
Mikor indulunk kb meddig leszünk? Ezt azért jó lenne tudni
Szólok Ricsinek s ha nem dolgozik lehet h eljön ő is, már egészen jól fordul az SV-vel az utcán
Amennyiszer csak lehet és a motorok is ugy engedik
Persze hogy a sulisokkal mennétek ,mindenki a saját felelősségére. Hogy mikor azt meg kell beszélni . Miért te jönnél töbször is?
MIkor lehetne menni? Aprilia sulisokkal mennénk? Biztositási dijat kell-e fizetni?
Na mostantól itt vagyok lehet kérdezni!
hoppá hoppá ma vizsga egy betűt se tudok :P ilyenre se mentem még :S
ezzel a címmel vettelek fel, majd beszélünk, üdv
simán:D mr.yamaha@windowslive.hu bamme mer ez az ujcimem:)
ugye?
msn cím vagy valami?:D
badmeg de állat bukód van, hallod ien faszát még nemis láttam nagyonkira:DDDDD
adatlapom ha megnézed rájösz mért mondtam
köcce de csak erre futotta:D sok a kiadás minden szarra, moci áll, de már jön keddrea fékbetét meg a lánc(talán talán) ha fater ad bele mer én nemgyőzöm ezt bakker:D
ez az 5000ért 2 óra ajándék! én fizetnék többet is ha ennek a keretében felmehetnék a zxr-rel (rs-t nem akarom már gyilkolni)
csodálkoztam volna mondjuk ha 3-nál több ember jelentkezik, még a végén kilukad a gumitok...
csá!
nekem van olyan
vegyél fel msn-re majd megbeszéljük
jaja, a Mikivel.

3000 Ft plusz a benzinpénz
JÓ A SISAKOD!
csőtök, Lenne egy olyan problémám,nem mér a km órám,nem spirálos hanem asszem az első kerékbe aza csiga vagy mi ami hajtja a spirált az ment szarrá. nemtudna valaki nekem olyat?:) köszike:)
Mibe fáj anyagilag egy ilyen kis túra?
A Bencz-el mész? SV 650N igaz?
Motorszállito
aha..értem :D
pff ez hosszu torténet... kapott 1 chippet, de nem az igazi 1 hete márkaszervizben van de még nem jöttek rá h mi a gáz. holnap raknak rá másik turbót és ha azzal ok akkor rendelek ebyről 1 nagyobbat.. pont nemrég linkeltem be h kéne segítség. 200 le most és 11 alatt van 100 on :) lassan jön meg a turbonyomás, és 3500 felett elengedi... ledugóztam és 80-120 ra 4.ben a gyári adat 8,9 és igy 6,4 alatt futja tehát a blokk jó... csak valami gebasz van :)
és ezt hogy oldod meg?