Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg mielott elkezdenem nem vunk ra kivancsiak a bararnodet mire tanitottad be :D

amugy mar csak joci hianyzik " ki dugna meg egy horcsogot? FENNAKEEZ!"
de, a kutya nagyanyámnál. Akkora dög korcs mint az állat. Félős mint állat.
Úgy be van tanítva már mint állat. Annyit mondok neki hogy "SÁTÁN" (nem groteszkül, vagy ordítva, csak simán), már attól bevizel :DDDDDDD
Hát elég morbid...
mondjuk szerintem a tengerimalacoknak, a höriknek meg a görényeknek még biológiailag sem sok köze van a patkányokhoz
Minden hozzászólásnál ki kell törölnöm a görényes hozzűászólást, ittmaradt valamiért...
Amúgy mondom a malacom akármit csinálok így reagál... lemerevedik... ivás evés szarás közben, akármikor... még egy ilyen gyáva állat nincs is...
ez király :DDDDDDD
Haveré úgy halt meg hogy ketten tekertek a kerékben, egyik ki akart menni, másik folytatta a futkározást, és hát kettétörte szegényt
de hogy legyen szó arról is........



amikor a fiúhöri rámászott a lányhörire a lányhöri atom lemerevedett. A fiúhöri már 10 perce másik szobában, a lányhöri ugyanabban a pózban. Kb fél óra kellett neki míg meg mert moccanni :d SOKKOT KAPOTT BAAAAZZEGG
Nem életről kérlek széppen egy szó nem volt....
Hát azért csak van valami térérzékelése, mert ahogy megtanítottam, sosem ugrott le 10cm-nél magasabb helyről. MOndjuk tényleg van valami ebben a térlátás dologban.
Egyébként már nincs meg egyik sem, mindegyiket valami igen groteszk halál érte.
Az egyiknek kivájta a szemét a mókuskerék éles része, és szegény szeme eléggé elhagyta a koponyáját. Még éldegélt pár napig. Az orvos aszondta kenjem a szemét. Hát ja bazzeg, csak ne zavarjon h fityeg!
A másik meg hivatalosan kislány volt, de eléggé rendellenes méretű herének látszó izéi voltak, és egyre jobban megnőttek. Aztán szegíny az is elpusztult.
A többit nem tom mi érte :D
nem igaz basszatok meg ha megerkezik ez a pokolfajzat vdani mindekinek a kedvenc temaja lesz egybol a gusztustalan kis patkanyok nemi elete.
Támad?
NEm csinál ez semmit, ha ránéz valaki azonnal lemerevedik, és gyorsan szivrohamot kap
Amúgy meg tengerimalacok okos állatok, de hát ugye tisztelet a kivételnek...
A szakadékba meg azért sétál bele mert nincs igazi térlátása, csak térhatású látása, nem érzékelik úgy a távolságot, magyarul a hörcsögöd nem látja hogy ott alatta 3 centi mély árok, vagy 1 méter mély szakadék van...
hát igen, nálam már az itatást se egyszerű rendezni, vízből is megvan a több m3 naponta :DDDDD
A kajáról nem is szólva, naponta több kiló nyers húst eszem véresen.

kivéve most, mert ilyen vírusos baszással szenvedek és nem vagyok képes megenni semmit :(
nem szereti ha simogatod? megtámad ?
Ez a zeller nevű förmedvény érdekes állat lehet.. Mondjuk a tengerimalacok alapban azok.
Én hörcsög párti vagyok, azok jó kis állatkák, saját tenyészetem volt :D Szegények buták mint a segg, viszont fejlődőképesek. Én a hófehér hosszú szőrűmet tök okos dolgokra megtanítottam. Alapból akkora hülye hogy ha előtte van egy szakadék, meg sem próbálja kikerülni, inkább beleugrik. Mindíg az egyszerű utat választják, ezért elég sérülékenyek :)) Viszont az enyémet úgy kiképeztem hogy csak na :) Intelligencs höri
Hát figyelj, próbáld meg befogadni mondjuk Tyt-et
rs 125re mine lánckell? és menyiért lehetne szerválni?
Hát engem nagyon érdekelne, de jobban átgondoltam a dolgot, és most nincs meg a megfelelő anyagi háttér, az állatszeretet megvan, de pénzem most egy darabig nem lesz, és kicsit hülyén venné ki magát ha odaállítanék anyámhoz hogy most én görényt fogok tartani, addig nem is lenne gáz a dolog, de amikor hozzátenném hogy ja és adja pénzt erre meg arra, ja és te fogod fizetni a kajáját... hát ez így nem müködik, pedig már nagyon régóta szeretenék egy görényt, de most nem fog menni

Majd nyár végén...
Nálunk meg megy egy most is hivatalban lévő polgármester, Dr xy jogász:)
annál már talán csak a gsx-r kupás fickó meredekebb, aki elsőre akkorát esett a libakergetővel, hogy állítása szerint, még életében nem verte oda magát ennyire, a gixi vel sem:)
Az meg, hogy " nincs kedved" homokozni, meg legelni a vatta új rr -rel eléggé érthető, de szerintem rendesen be fogsz menni 48 alá, lehet ne is kell hozzá csak pár pályanap.
dr. Tornyai Richard

Jó, majd ha nekem is max 10.000 Ft kár jöhet össze egy bukásnál, akkor majd megyek énis 47-es időket
Egy zeller sok törődést igényelne?
Egy átlag tengerimalac, ha meghal a társa, akkor teljesen összetörik, enni se hajlandó, az enyém meg kb észre se vette hogy mit történt, amúgy simogatni se lehet, meg semmi, nem szeretei tényleg kb mintha egy zellert tartanék...
egyébként meglepően barátságosan viselkedett. A futóműve egy csöppet jobb mint a 125-ösön . A 125-ösömnél a hírtelen egyik oldalról a másikra döntésnél (pl.sikán) elkönnyül a motor eleje, mintha az első teló lökne egyet a motoron fölfelé. És ugyebár a 125-ösnek ráadásúl olyan puha a futóműve hogy ahogy újra ránehezedik a motor az első kerékre, a kormány elég idegesen kezd viselkedni és szitál.
Ilyen meg az RR-en egyáltalán nem volt. Mintha sínen húzták volna, úgy vette a kanyarokat.
Talán egyszer ha megcsúszhatott a hátulja de abban sem vagyik biztos mert csak egy pillanatra éreztem kigyorsításnál hogy mintha egy nagyon picit bemozdult volna a feneke. A gumija is nagyon szépen kopik. A 125-ösön frankó szép nagy gumibogyók ülnek ki a gumi szélén, az RR-en meg szép simán kenődik a gumi.
Egyetlen egyszer néztem be vele egy kanyart tegnap. A célegyenes végén kicsit erősebb féktávott vettem mint terveztem és elemelkedett a hátsókerék és kettőt hármat pattant a feneke, úgyhogy úgy döntöttem hogy inkább kiengedem a motort arra a lebetonozott placra a célegyenes végén.
havernak 2007 es SR 50en csinált ilyet ingyen megcsinálták neki de ehhez felkelett mutatni hogy télleg volt szervízbe és még garanciás mert szolnokra hordta a juvanalhoz és mostpedig dunakeszin csinálták meg de először nemakarták ingyen mert nemtudták volte eddig szervizelve aztán szolnokról elfaxoltak mindent amit kelett és így ingyen megcsinálták valami kis biszbaszt kelett kicserélni
Ehh gyertya? Simsonnal? Nem képzeled! Azt a motort az örökkévalóságnak tervezték :P Persze bevallom, komoly felkészítést igényelt nekem a kb 230 km... Lemostam :D Hja hazudok, mert még megolajoztam a bowdenjeit is :D
szzervizbe megcsinálják garanciába, kicserélik a jeladót. havernak meg nem mutatott semmit, ezt gond nélkül kicserélték.