Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem most csinálja, de ez nem az a fajta ami el akarna múlni, nincs valakinek valami tippe miért csinálja a kmóra ezt, vagy hogy csinálhatnám meg....
Pls
Az volt az érzésed,hogy eddig szinte büntetlenül huzhattad a gázt,szinte akár hol,most meg ezt nem lehet mert akkor zakopáne?
Vége a szép dodzsemes életednek:)
Mellesleg az 51, az mz kupa középmezőny, nekik meg van ugye 20 loerejük vagy mennyi:)
A rutin meg az evek jo ejt
sztem nem, de én már külön élvezem.
8éve minimum fórumozok, és pár éve eljutottam arra a szintre hogy annyi ilyen hülye álneves buzulást láttam, hogy jókedvvel derülök rajtuk egyet :D
Tyt irtam sms szted?
ja kösz hogy kérdezed, a vállalati pénzügyek meg a piackutatás gyakom 5ös lett, a kínálat management II meg 4 4 :)) Úgyhogy jól indul holnaptól a vizsgaidőszak.

Dadogni nem dadogok, mostanában még csak nem is sántítok.
az ordibál legjobban akinek a háza ég...
hogyisvanez?
Látom Tyt jól megy a suli! A videód alapján, ahol csuklóból teljes belemarkolással rángatod a motorodat, pont ilyen színvonalat képzeltem el rólad...
szép rajz. kicsit dadogsz is nem? meg sánta vagy.
Mivan adam nincs asszony azt unatkozol?
Randy Blue,
találtam rólad egy nemrégi fotót a neten. Az igazi arcod eddig titkoltad mi? Mostmár mindenki láthatja ki is vagy igazából!
Joci joci! ne égesd magad ilyen primitiv hozzászólásokkal! Te még csak kis csimpi voltál amikor én annyi idős voltam mint te.
pont igy néztél ki amikor én a 20as éveimben votam: http://www.humorvolles.de/lust...
sztem néger. nézd a képét, fekete a bőre.
Teged is betalalt
Regen ismertem anyadat. Lehet h tolem vagy!
ez tényleg vicces lehet haveri körben! én valószínüleg össze is fosnám magam a röhögéstől!
Nem tudom, hogy a kilóméterórádtól vagy azon hogy 5 vásárhelyi debil a kilóméterórán röhög!

Valakire pedig még mindig várok a kicsiny irodámban.

Kellemes további estét!
hozzá kell tennem, ezt kb. 1 hónapja csinálja és nem mindig
Hali,
nekem is poénkodik néha a km órám :))
De szerencsére menet közben tökéletesen működik, csak amikor állok egyhelyben alapjáraton akkor elkezd mindenféle vicces dolgot kiírni :) ilyen 20-170 között kurvagyorsan váltogatva a számokat. Ahogy húzok rá egy gázfröccsöt, vagy elindulok azonnal abbahagyja és tökéletesne müxik :)

így legalább szórakoztató a haveri körben
azé van mer zsidó, és fajtajelleg miatt ilyen sunyin csinálja.
Neked hány user-neved van ezen a fórumon?
mert a 125-össel járok dolgozni. És ilyen célra sokkal jobb a 125-ös.
Mithisztizel? csak megkérdeztem mennyit mentél.
50-51... igen, tisztában vagyok vele hogy ennél Te jobbat mész de tőlem ma egyenlőre csak ennyi tellett. Majd még megpróbálok karcsúsítani rajta, de így elsőre nem vagyok vele annyira elégedettlen.
még jo h fárasztóbb

amugy h h nem adod el a 25öst?
én beletenném a 600asba a zsét...


MEnnyit mentél?
na, szal az van hogy ugyan jobb időt mentem ma Kakucson az RR-rel mint a 125-össel tavaly, de fizikailag jóval fárasztóbb az RR-t jobbra balra döntögetni. A kanyarokatt nem veszi nehezebben mint a 125R és a térdemet se nehezebb lerakni az RR-en mint a 125-ösön.