Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dani ha komolyan gondolod a gorit es kerdesed lenne szivesen segitek! Tudnod kell h tulzas nelkul allitom 10 x tobb torodest igenyel mint a malackad
Ja még lenne valami amit kérdeznék...
Az rs-nek megvadult a kilóméterórája pont most mikor jöttem haza, már csinált ilyet egyszer akkor
megjavult magától, nem méri a sebességet meg össze vissza írja a számokat egyszer 23-mal megyek másik másodpecbe meg 96-tal (2007-es már a digitműszerfalas), szerintem tuti, hogy a jeladó szopat, de
adhatnátok valami szerelési tippet, hogy ne kelljen a szervízzel szórakoznom....

Köszönöm előre is!

Jóéjt
Na hali meg van még a görény, most kaptam csak visszajelzést iwiw-en, de közlöm hogy csak akkor viheted el, ha tudsz vele rendesen foglalkozni (ez a ismerősöm követelése ).
Nagyon ari, jól van tartva és a csaj sokat foglakozott vele, szereti és csak olyannak akarja odaadni aki jól fog vele bánni, meg szereti (ezt sem én találtam ki)...
Ha átmész a rostán viheted, de komolyabb lesz mint egy ferrari enzo vásárlása!

Hívj fel és mindent elmondok 06-20-391-9664
vagy
Msn:nagy.zolika@hotmail.com

(szerint
em ha pályázol rá gyorsba kéne lezavarni, mert más is érdeklődik)
eccse:),de a lábam majdnem efogyott 2x,amikor 1-1 szűk fordulón kicsúsztam és ott volt a tábla:) viszont a napot telószimeringcserével kezdtük
őő izé vagyi s aham gyálon
Hány gyertya fogyott el aznap? :D
akkor mié mondod hogy aham pesten? nem kötegszem csak kérdezem
Pest megye Épp Budapest határában van
Gyál az pesten van?
Aham Gyálon
te pesten lax?
Budapest de felölem Kiskunfélegyháza is lehet de akkor vennem kell autopályamatricát
dehát úgy mégis
Nekem 8 elég rugalmas vagyok ilyen téren
és honnan lenne az indulás?
Vagy felölem elmehetünk mátrázni is vagy bánom is én csak sokan legyünk
Minden elismerésem!
hát akkor talÁljatok ki valami de szombaton geci nagyot kell motorozni
akkor én mit zsóljak? Trakee kollégával szerdán körbesimsonoztuk a Balcsit, bicikliúton.. nekem a napi km-em aznap 400 körül alakult.. a hátsóm féltávon már majdnem kettészakadt,azthittem... de nagy buli volt:D
a Balcsit szívesen körbegurulnám én is
kb.
1 nap? 1 nap alatt nem lehet megcsinálni sportmotorral. Úgy fogsz járni mint kvazimódó
tökmind1, tárgytalan, jelenleg nincs 23rongyom egy napi motorozásra. Én abból igencsak 1-2 hónapot elvagyok benzinnel olajjal.
és remélhetőleg a motor is bírja
én marhára benne lennék, csak ez mocsok sok pénz lenne benyában meg olajban... 23rongy lenne minimum ahogy számoltam.