Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mito állja a sarat!
Te mivel akarod mindezt megtenni?
Baaaaaazzzmeeg az alatt leszakad mindenem
Jövőhéten szombaton v vasárnap valaki velem tart egy kb 1000-1100km-eres turába? Magyarán szólva körbejárnánk M-o-t. Pl Pécs, Veszprém , Balcsi körül zuzás. Na valaki velem tart?
Eladó trapéz lámpás rs-hez az összes idomzat tökéletes állapotba. Egy karc sics rajta, a matricázás gyönyőrű, full gyári állapot. Adom az összes idomot fej oldal, hütőidomzat, légbeömlő, tank+boritás, visszapillantok, plexi, első sárvédő, a teljes lámpa. Az ára 90 ezer forint, de lehet alkudni vagy Sportkipuffogóra cserélhető
hy valaki megtudná mondani,hogy meddig tart 3 képet feltölteni,mer tegnap délután raktam fel és azt írja ki hogy:Képek feldolgozása folyamatban. Ha nem jól csináltam akkor ,hogy kell?
Örök hálám
figyelj csak, nem én találom ki hogy miről írunk. Volt választási lehetőség, de elég kötötten, és még ez volt a legszimpatikusabb
Me szar... te miért nem robogót vettél?
okok süti köszi szépen. Nekem elég lenne a kérdőív meg a végértékelés és ennyi de ha elküldöd az egészet átrágom én
na visszaolvastam, mindjárt elküldöm a mailcímedre az összegzést.
Egyébként nem közvéleménykutatás, hanem piackutatás volt :)) Arra akartunk választ találni miért népszerűtlen az automata váltó magyarországon, meg egy csomó hipotézist cáfolni/igazolni.
91 alany töltötte a kérdőívet, 21oldalas elemzést írtunk róla, sok sikert az átrágásához :))))
Ha gondolod excelbe megvan a tömény kiértékelés, de azzal nem sokra mész, inkább magát a dolgozatot küldöm el.
ittvok mizu?
Tyt Tyt TYt hol a rákba vagy már?
Csombek, okés az rs dolog, este keress meg msn-en. Most megyek szörfözni
mit egy rs bár a jobbak 6-7
8mp 100ra gyárilag turbo nélkül
okéoké csak neverjmeg:D
ilyen helyekre engem mi a faszért nem hívsz b+ vittem volna a camryt akár egerbe is... legközelebb vagy szólsz vagy elcsaplak transittal a gecibe! reméllem világos fater
a ottvolta crx mellet:D a végére kb eg kcosihosszal húzott el.mx3at vertem, eclips már nemjött össze, utánnam tl 1000essel gyorsult:D és há hagynemondjam 4mp körül volt sztem 100on a fulltuning eclips
tul sokat haverkodsz tuninggal.
en nem mondtam h nem jok a trukkok. te irtad h mindeki szar csak o nem.
ha 700 km körül padlozod 9ig a gépet gyorsuláson lényegébe elég sokat kilehet dobni?
persze... ugyanolyan majom mint te vagy én... de azért volt pár fasza trükje, nem? Az a rajzolós trükk így TV-ben nézve nem olyan poén de mikor megcsinálta velem is, simán a nappalijukban két A4-es papírlappal akkor azért utána elgondolkozik az ember hogy ezt meg hogy a faxba csinálja. És persze, tudom hogy csak trükk de akkor is poén.
azert mert a haverod meg ugyanolyan majom mint a tobbi.. nem kell segget nyalni.
Vártam hogy a srác mikor fejezi le a hargitai beát, de még az se történt. legalább lett volna valami izgalmas benne.