Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bazzzzeg... ezek bűvészek! Persze hogy kamu, de attól a trükkök még jók. Mármint a Danika trükjei. A többiek azok szarok voltak. Igazából a szereplők közül csak a Danika és a Lui azok akiknek neve van a szakmában. A többiek azok még viszonylag kezdő arcok voltak, olcsó trükkökkel. Szal igazából azon lepődtem volna meg ha nem a Dani nyeri. Az elején tartottam attól hogy Ő nem élte bele magát annyira ebbe a kiválasztott szerepbe és túl levágós volt már az első műsorban hogy Ő csak egy bűvész, de úgy néz ki végül nem lett belőle gebasz.
RSed hirdeteset hol talalom?
Szánalmas kamu az egész
yeeeee.... megnyerte haverom ezt a fostos kiválasztottat
dehogynem. :D
úgylegyen! látjátok nem vagyok én olyan hülye...
Előfordul, hogy a hajtórúd alsó cspja a sonkában elfordul, de komolyabb motorknál ez nagyon ritka, főleg a fogpiszkáló vékuynágu robi temgelyek hajlamosak ere. ha elfordul, akkor KICSIT megszorul az egész, általában olyan kor főtengel yés motorház kuka.
Egy rs nemhiszem hogy iklyet művelne.
sziasztok attila vagyok és 21 éves 1 hónapja vettem 1 gs500 at a korl jogsival még nem igazoltak le a rendőrök de sztem nem szólnak semmit ha nem húzod neki:):):) a tegnapi nap az én bal szerencsém volt mert el buktam a mocival s 1 pár dolog le tört róla pl:indexek első hátsó lámpa kilométer óra ki repült a helyéről a hátsó idom az ülés alatt darabokra tört! motorikusan nem lett baja csak minden ilyen alkatrész vagy el tört vagy meghibásodott!a csuklóm 2 felé tört s mind ez 1 egyenes szakaszban történt 60km/h nál el kezdett szitálni a motor és húzott le az ut jobb oldalára bele mentem 1 gödörbe és aztán 1 szántáson keltem föl nem kell ahoz száguldozni h nagyot essen az ember valószinüleg el bambultam vagy meg csusztam valamin már nem emlékszem! kérem ha tudna valaki segíteni azzal h esetleg tudna ajánlani valami jó boltot ahol olcsón be szerezhetem a cuccokat akkor meg köszönném vagy ha van gs500 naked motorhoz alkatrésze kérem segítsen kívánok mindenkinek biztonságos és baleset mentes közlekedést tényleg óvatosan előre is köszönöm a tel számom 06306182102 sziasztok
Mert nem a megbizhatóságáról híres:D
Őszintén, fogalmam sincs...
Szerintem Castrol, mert a dunakeszi apriliánál csak Castrolt lehet kapni, semmi mást. Castrol buzik valamiért...
Petya neked milyen váltóolajat cseréltek szerviznél?
MEgtudod mondani nekem?
én is olyan olajat használok,sztem baba nagyon
Csáó!

Vettem ma 2x1liter Agip Speed 2T-t. RS-ben már rég óta világított a piros lámpa, gondoltam, hogy akkor már kevés olaj lehet benne, ha már egy jóideje felvillan, elalszik, megint világít stb. Most már folyamatosan világított, úgyhogy tényleg azt gondoltam, hogy nagyon minimális mennyiség van benne. Ehhez képest még több mint fél liter olajat ke tudtam szívni a tartályból...

Leszívtam, beleöntöttem a literjét 3400FT-ért vásárolt Agip olajat, aztán mentem egy karikát, járattam egy csomót. Érezhetően jobban veszi a fordulatot, jobb az alapjárat is.
Láncot is lepucoltam, aztán leápoltam, mert már egy ideje nem volt.
Nagyon fasza most a paripa
Csak lenne már jobb idő, hogy rendesen lehessen mocózni....
az miért baj?
Hellosztok.
Váltóba 10W40es Castrol olaj jó?
Bocs, tom nem ide tartozik, de kell vkinek iwiw meghívó. (pár napig használható már csak fel)
Ha kell vkinek írjon.
csácsá írtál multkor egy közvéleménykutatást az automata váltos autokrol. Eltudnád nekem kuldeni létszives és ha van akkor a az elemzés is? fucky@freemail.hu nagyon megköszönném
értem...
Az a mito nem.. Egy másik mito igen-
Jah. Hát kavarog a nyomrom mindig amikor arra járok........... szerencsére nem jött szembe akkor senki...
Drága jó kis mito... Aztán miután megcsináltad egy fórumos srácé lett, nem?
Hát igen te a szerencsétlenebbik feléhez tartozol
Bá sztem a mai napig összeteheted a két kezed h ott védőruha nélkül ilyen simán megúsztad.....
nemkell nagyzólni én elis estem kilóhetvennél :D Bár szégyellem, mint a geci, hogy különolajzással motoroztam.
szerelőnél van...
Ha már így faszozol barátom alattam 170-nél állt be egyszer és kétszer 130 körül a volt Gilerám úgyhogy nekem nem kell magyarázni