Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom miért van mindenki oda kakucsért, rocky is a 600assal, 1 km-es pályára engednek fel 30 embert... na az már lehet h veszélyes... nézd meg pl mitogeri zxr videóját kakucson, nincs oyan 20 méter h ne lenne előtte 2-3 motor...
bár ha korán reggel mész akkor zsír nagyon. mi csombekkal pl nyitásra mentünk és voltunk 3an a pályán!
Az is valami.
hát idén max kakucsring, ha bejárattam de ha bejárattam viszem kakucsra
Nem kell a duma. A Zema is visszatér tedd Te is azt.
ez benne van, ugyanugy mint ah az is h neked jön az uton egy suzuki és kettétörik a motorod.
de ha nem reszkírozol akkor nem lehet bajod sztem sem.
bár ő nem esett de hát ő ő én meg én szal...
hát jah Haveromat meg letolták a fűre május elsején (tavaly)...125ös akkor még fojtott MITOval...szal
Én úgy emlékszem, hogy nekiállt egy csapat lassabb motorost külső íven előzni (talán a 2-es kanyarban). Az egyik beszart és felállította a motort. Neki a Zemának. Ő az előremenekülést választotta. Rosszul sült el a dolog.
nem reszkírozott hanem bevágtak elé!ha nem "reszkírozik" viszi magával a túristát
összetörésen
nem de kerülhetek szaros helyzetbe és nem is igazából a pályaidomon van a hangsúly hanem az össze törésen
Mert ahelyett, hogy megvárta volna a tiszta előzést inkább reszkírozott. Arról nem is beszélve, hogy a Zemán semmilyen pályaidom nem segített volna. Legalább is nem hiszem, hogy pályaidommal egyben maradt volna a villája. Arról nem is beszélve, hogy Te nem fogsz kívülről 160-al előzni másokat a rázókövön vagy igen?
Zema is esett és tudod mért!
Két évig jártam a gixerrel pályázni gyári idommal. Szerintem azzal a géppel nagyon vad dolgot kell csinálnod, hogy eless.
fúúú, te milyen vicces vagy, nem tartasz véletlenül különórákat...?
na látod de sztem érthető...
szerintem ugyanazért amiért te sem akartál tavaly:D
nem lesz annak semmi baja. te döntöd el mit vállalsz vele. ha biztonságosan akarsz menni akkor csak addig döntöd, nem lesz annak semmi baja.
mer? :D
hát mondjuk R125ttel én se szivesen mennék pályára...pályaidomnélkül meg...főleg nem szal
jó ez azért túlzás volt h nem kell váltani :))) de nem sokat:)
mondjuk én sem értem mi ez a passzivitás főleg h qrva sok cbr és ahhoz kézpest h most jött ki a yamaha is, abból is már tök sok van, az érdeklődés meg 0....
akkor is...nem hogy örülnének....pff
aki szervezi a dunlop trophyt... beigérték, kaptak külön kategóriát aztán basztak jönni... 1 versenyen sem voltak...

mondjuk elég unalmas lehet ugy motorozni h célegyenes végén vissza sem kell váltanod h kanyarodj:D:D
én tudok egy embert
Bocskor Billnek hívják.. keresd a Fekete Gyöngy felé...