Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma megtörtént vele megintcsak aza dolog amiról olysokan álmodoznak, kikanyarodott elém egy kocsi szakadó esőbe...maradando nyomok vannak bár nem nagy érték
Kössz Bence az együttérzést!
ezzel jár
Akkor 50 ezrbe benne lesz! De fasza
A kurva életbe
jól van... lassan foglalhatod viszont a szállás a 3. DT-re:D
sajnos kawakupán akkor sem megyek, államvizsgám lesz, örülök ha a versenyre tudok időt szakítani!
2 dolgot tehetsz... vagy bontóbol hozatsz egy másikat és reméled h azon jó lesz az agy és a cspágyháza sem lesz kikpova, vagy esztergáltatsz rá egyet... mind a két megoldás 20-25 ezer ft, az esztergálás olcsóbb picivel
ne nagyon használd igy mert ki fog lazulni és belekap majd a hátsó lengővilládba... vegyél uj hátsó fogaskereket is meg azt a 3 gyűrűt ami a fogaskerék után még van... vagy 2, nem vágom. esetleg nézd még meg a herby tárcsát, mert lehet h az is kopott!
Neem,én zöldfülü lassu csigajárású robogós vagyok,most Hiupoltam ugy igazából először,de faszavolt nagyon.

Bencce:Dávidnak nincs már zxr-e így max magányos farkasként megyek,ha készenlesznek a felnijeim,a többit megoldom máá
Srácok ha kiégetem a kipuffom akkor mivel fessem le, hogy ne égjen le róla utána?
Azthiszem h a hátsó kerékből kimnet a kerékagy! Lötyög egy kicit a hátsó fogaskerekem! Ilyenkor mi van?
(egy kezdő RS-es vagyok)
Atissal menél a 3 óráson is?
geri mentek 4-én pannoniaringre zx kupára?
Neem,ez a 2 moci Atisrace gépe,(21 24)
Janibá az különcég:D
Nem.....

Geri Ati tesójáéval ment. Énmeg sajáttal..
Ti Atisracéval nem janibá motorját viszitek?
nem speciálrobogós balhé, az ellen semmi kifogáson nem lenne, hanem valami promocíós píár vergődés lesz, asszem pinadzsó vagy valami hasonló, de bővebbet nem tudok, mivel a pálya oldala nem megy...

Hiába, annyira megy a bolt, hogy már nem foglalkoznak az oldalukkal.
Jók a képek köszi:)
rsatta

most néztem a vidid grat.
és hanyadik lettél?
itt is van pár kép rólatok: http://motoros.bnet.hu/kepek/0...
nincs nekem,csak robogó,nem nagyon megyek utcán csak néha nagyon néha apu gépével
utcai motorod

akartam mondani
én hát,mondom csak megköszönöm ha te legalább nem borítod rám azt a nagy vasadat
hallod geri neked van utcai motoros is?

mer valamikor nyáron le fogok menni füredre egyik ismerősömhöz és akkor guruhatánk egyet a környéken.
Te voltál az aki mindig integetett?
igen,mi robogóztunk ott páran,párszor elis engedtél ,, énvoltam a 21es számu kis suzukival:)