Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezzel szopta be egy barátom. Kékesi a vezetékneve és mikor elkezdett bűvészkedni akkor a Blie művésznevet kezdte használni amiről csak X évvel késöbb tudta meg hogy miért cink
figy, máshogy gondolkozunk, én sose beszélnék így barátnőmről most fáradt vagyok jobban megfogalmazni ezt, szóljatok uri gellernek majd ő megmondja a frankot arról hogy mit akartam mondani, persze magyartúl...
ja, én isszeretem anyut, mi verbálisan baszunk csak, de amúgy rendes srácok vagyunk.. sztem ez jobb mint aki otthon pitizik, meg játsza a jófiút, aztán az első alkalommal félrekúr.. és a többség ilyen.
mingyá' jön oszt' löki a divathullámot
wow...
ez nem ilyen travi név? tiszta fütyköshátracsapós..
várjál dani. te félreérted a helyzetet! én 4és fél éve együtt élek a párommal és soha nem csaltam meg...
én arra alapozok amit a környezetemben tapasztalok!
és a bnősdnek is vanpi--ája és azt szeretheted...
AZÉ ME EGY CSICSKA VAAGY!
azért mert a metróról leszállok ha jön egy olyan paraszt mint te! meg tudod mi a különsbég? nem járok metróval a magadfajták miatt. olyan büdös vagy mint a görényed. ide a fórumra sem írok többet.
szevasz, csak jeleztem azt amit akartam, nem kell a terelés, a kerítés!
Legrugdosom a metróról , amúgy ametrót se szeretem, nem vakond vagyok én hogy a föld alatt mászkáljak
Na látod, ez a szereted a pinát hozzáállás.... a barátnőmet szeretem, nem érdekel más, tudom mit gondolsz erről, de az igazat megvalva hidegen hagy
Nemén vagyok csezdmeg. Ő randy blue, nemigaz, hogy nem ismeritek... írd be gugliba, gecisok filmet rendezett. :D
ottvan elolvastuk. de miért megy el? ennek nincs értelme idejön vitatkozni azt lelép...
szvsz dadis te tudod, hogy ki az vagy te magad vagy az
nah valld má be
nah látod dani? neked több eszed van...
amugy szereted a pinát? :)
bekéne látni, ogy ez 1 fórum és sajna sok olyan suttyó is jár ide mint én. vagy a matrón is leszállítod aki nem szimpatikus?
Nemtudtok olvasni? Ottvan, hogy megy el. :D
1. mert suttyó
2. mert álnéven ír
3. mert beszari
4. mert nem gondolja komolyan.
Hát valahogy engem sem érdekelnek ezek a baszós hozzászólásaid, de ezt én egyszerűen elintézem úgy hogy nem olvasom el...
de ilyenkor miért megy el az ember?
nem ez a baj veszem én a lapot be is ismertem h homo vagyok de ne bujjon már el aki osztani akar játszunk nyílt lapokkal.... vagy nem az lenne a korrekt?
az anyám, kelllett emlegetnem italymot-ot, megjelent a kisyamaha topicban.
CSigalom Nyugavér.
Ott volt az a másik nyomorult, az meg azt állította hogy megbaszta a kipuffom, meg hogy énis ottvoltam.
Szerintem szard le
ok ok bocs!
de más eddig "nem szólt be"

de szvsz szánalmasabb sunyi módón más nickel osztani az ész mint az én faszságaim...
de legalább fel merne hívni az illető h személyesen szidjon. jah az má nem megy mi?
Biztos én vagyok. Azért írok egyszerre magammal. Én ezért nem csinálnék új reget.
nah látod ennyi vagy nemmered magad felvállalni hát vagy a Dadis vagy, mert mntha lett volna 1 szünet amig csinált uj reget vagy a hulye Ádám... ennyi kis köcsög!
most le is lépek! tudod hol találsz meg, a számomat is tudod, esetleg néha arra sodorhatna a szél! nincs időm itt irogatni neked.
nehogy már én hívjalak fel! tálcán reggelit ne vigyek be hozzád?
forduljál bazzeg vagy add meg a számod most... vagy ott az enyém azt hivjál fel. sunyi módon uj reget csinálsz mert nemmered felvállani magad ennyi.
engem ne bagatelizálj meg vicceskedj el köcsög. Mert a 3 herédből 1 sem lesz nemsokára. mit képzelsz te magadról ki vagy te? örülj hogy nem fordulok ügyvédhez!