Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bővebben?
brorganisation
bro?
buzi cbr-esek meg az uj yamaha 125ösök jól otthagyták a bro-t... köcsögök.
mondjuk ah 1-2 emberrel beszéltem, nem sokmindenkinek hiányoznak:D
Hello Srácok!

Valaki tudna segíteni egy kicsit neccesebb motorszámátírással kapcsolatban? Nem vészes a dolog, de lehetne az élet egyszerűbb! :-)
13,7
te is ott dekkolsz mellettük, mindig visszagurulsz mikor a közepén megszorul az eres.húzd fel a ciberével
a cbr 125-ösök épp probálkoznak felmenni egy dombon a 15 leőerejűkkel, de már 2 éve ott dekkolnak
Ez nem cbr fróum kérem szépen
:) a rutin meg az évek mi?
Sziasztok!

Nem tud valaki valami jó (olcsó) bontót, vagy személyt akitől bebírnék szerezni egy cbr 125 r első felnit,
meg egykét alkatrészt?
Sürgős lenne...az is jó ha valami címeket adtok)

Köszönöm előre is
Kecskeméti gokartpálya hétvégi robogo,supermotyó örjöngés !
Ide katt a képekért!
vettél már gatyát motorozni?
Adj nekik Joci Veled vagyok
ennek énis örülök
Elég spontán jött az egész. Gondoltam elmegyek egy kicsit kiszellőztetem a fejem tanulás után erre hív a Ricsi h nem pörgetjük-e meg a gépeket. Mondom persze. Amióta Vaterom a lelkére beszélte h nem fog megcsúszni merjen nyugodtan dönteni azóta úgy megy a barom mint az álat én 2személlyel voltam és nem igazán tudtam mögötte maradni.

JA és kijött elém Vörösváron a városháza után Csobánka felé haladva a balos-jobbosban egy Sr Aprilia robogós kis f@sz semmit nem nézett jobbra kijött elkaptam a kormányt satufék és egymás mellett áltunk meg. Ezúton is üzenem neki h szerencséje volt h jó hangulatban voltam mert nem sok kellett h leszedjem a retek robogójáról és szétrúgjam azt a nagy gyökér fejét JA és ha nem én jövök hanem egy autó akkor már vihetnék a sírjára a virágot mert felpaszírozták volna a villanypóznára
finom homokszemcséket fúj nagy nyomással a felületre és azzal hozza le a festéket vagy ami rajta van és egyenletesen sima felületet kapsz, átmehetsz rajta aztán hőálló lakk és akkor fémszínű lesz a rezód
még "jó", hogy nem lett nagyobb baj
Akkor én vagyok a hülye!
Van itthon valami nem tudom mi, apu mondta, hogy homokfúvó!
Köszi a segítséget!
lehet én vagyok a hülye,de a homokfúvás az nem egy felület tisztító eljárás? ? ? kb mintha lecsiszolnád,a nyers fém marad utána,semmi más
Valaki! Ha homokfúvóval lefújom a kiégetett kiput, akkor azt lelöki utána magáról? Leég róla?
semmigáz cska a két tükrünk csattant
Mito kerékagy jó bele? vagy az a cucc ami a mitoba van?
erre mindenkinek számítania kell aki rs-t vesz sajnos...